19:39:03 - سه‌شنبه 11 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایجاد اشتغال استان مرکزی در سال گذشته از میانگین کشوری بالاتر بود
استاندار مرکزی گفت: آمارها نشان‌دهنده این است که سال گذشته تعدیل نیرو و تعطیلی کارخانجات استان مرکزی  نسبت به میانگین کشوری کمتر و ایجاد اشتغال آن بیشتر است.
ایجاد اشتغال استان مرکزی در سال گذشته از میانگین کشوری بالاتر بود

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از ساوه، سیدعلی آقازاده ظهر امروز در ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی مشترک استان مرکزی و شهرستان ساوه با اشاره بر ضرورت حمایت از واحدهای تولید اظهار داشت: امروز در بازدید از واحدهای تولیدی این شهرستان هم نسبت به وضعیت نامطلوب برخی واحدها تاسف خوردیم و هم از دیدن فعالیت برخی واحدها انگیزه گرفتیم و امیدوار شدیم.

وی با اشاره به واحد صنعتی کاریزانخودرو افزود: کاریزانخودرو یک سرمایهگذاری بسیار خوب و کلان در کشور بوده و بالغ بر ۳ هزار میلیارد تومان سرمایهگذاری است که مشکلات عوارض با شهرداری داشته است.

خبر جدید  دو محموله بزرگ قاچاق دام زنده استان مرکزی، در استان همدان کشف و توقیف شد

استاندار مرکزی تصریح کرد: شرکت سیانا از شرکتهای پرآوازه و معتبر در تولید مواد خوراکی بوده و اکنون تنها با ۲ درصد ظرفیت درحال فعالیت است و باید با همکاری تامین اجتماعی، پرداخت تسهیلات و سایر حمایتهااین کارخانه را به چرخه تولید برگردانیم.

آقازاده بیان کرد: امسالکاهش ارزش پول، سرمایه در گردش و گرانی و افزایش قیمت مواد اولیه شرایط سختی را برای واحدهای تولیدی به وجود آورده است.

وی ادامه داد: محدودیتهای منابع مالی و اقتصادی گاهی مانع رفع نیازهای تولیدکنندهها شده و نیاز است که با واحدهای تولیدی همکاری شود.

خبر جدید  ۴۲ میلیارد ریال خسارت سیل به استان مرکزی تخصیص یافت

استاندار مرکزی عنوان کرد: آمارها نشاندهنده این است که سال گذشته تعدیل نیرو و تعطیلی کارخانجات استان مرکزی نسبت به میانگین کشوری کمتر و ایجاد اشتغال آن بیشتر است.

آقازاده افزود: سال گذشته سهم استان مرکزی از تسهیلات رونق تولید یکهزار و ۲۰۰ میلیارد تومان بود که با تلاشهایی که انجام شد توانستیم یکهزار و ۷۰۰ میلیارد تومان جذب کنیم.

خبر جدید  شفاف‌سازی تمامی اقدامات شهرداری اراک در سامانه «عیان»

وی تصریح کرد:در کمتر از یک ماه آینده در شهرهای نوبران و غرقآباد حضور مییابیمو مصوبات جلسات را پیگیری میکنیم.

انتهای پیام/ ع


منبع :: ایجاد اشتغال استان مرکزی در سال گذشته از میانگین کشوری بالاتر بود

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد