16:16:24 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انقلاب اسلامی یک تحول خواهی برای دستیابی به حاکمیت ارزشی بود
به گزارش خبرنگار مهر، شهریار فولادوند روز شنبه در سومین روز از دهه فجر در مراسم نمادین گلبانگ انقلاب در دبیرستان ولایت دلیجان اظهار داشت: امروز در این مرکز علم و دانش جمع شده ایم تا در حضور نوجوانان و جوانان یک بار دیگر بر باورها و آرمان های انقلاب اسلامی تاکید کنیم و بگویم […]
انقلاب اسلامی یک تحول خواهی برای دستیابی به حاکمیت ارزشی بود

به گزارش خبرنگار مهر، شهریار فولادوند روز شنبه در سومین روز از دهه فجر در مراسم نمادین گلبانگ انقلاب در دبیرستان ولایت دلیجان اظهار داشت: امروز در این مرکز علم و دانش جمع شده ایم تا در حضور نوجوانان و جوانان یک بار دیگر بر باورها و آرمان های انقلاب اسلامی تاکید کنیم و بگویم همه ما به دنبال تداوم نظام جمهوری اسلامی با آرمان های اصیل خودش هستیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی افزود: اصلی ترین خواسته ملت شریف ایران در آن روزهای انقلاب که دست به تحول زدند، دست یافتن به نظامی بود که در آن حاکمیت ارزش های اسلامی و دینی مدنظر باشد.

خبر جدید  از بی‌تدبیری دلاری تا اقتصاد تو چال، روحانی توچال

وی بیان داشت: همه تلاش کردند در تا در سایه این تحول فقه اسلامی و اخلاق اسلامی بر کشور حاکمیت پیدا کند و عینیت یابد، لذا انقلاب اسلامی یک تحول خواهی بر مبنای دست یابی به حاکمیت ارزشی و دینی بود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی تصریح کرد: از این رو معتقد هستیم که نظام تعلیم و تربیت در حکومت اسلامی وظیفه سنگین و مضاعف نسبت به برخی از بخش ها به عهده دارد.

خبر جدید  طراحی شبکه تخصصی اجتماعی هوشمند برای نظرسنجی از شهروندان

فولادوند ادامه داد: ما مکلف هستیم و خود را موظف می دانیم که ندای انقلاب را به گوش کسانی برسانیم که در آن روزها شاهد انقلاب نبوده و آن صحنه ها را ندیده اند و امروز لازم است که مفاهیم انقلاب، آرمان ها و اهداف انقلاب را به گوش نونهان و نوجوانان برسانیم وتلاش کنیم آنها با همان دیدگاه ها تربیت شوند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی خاطر نشان کرد: برهمین اساس نظام جمهوری اسلامی سندی را به نام سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که هر آنچه خواسته های نظام اعتقادی و اسلامی ماست در آن گنجانده شده به عنوان منشور تربیت در جمهوری اسلامی چراغ راه خود قرارداده و تلاش می شود در این مسیر کسانی را تربیت کنیم که دارای تمام ویژگی های مطلوب برای یک انسان یعنی مومن، متدین، صلح جو، شهادت طلب، دین باور، مسئولیت پذیر و وطن پرست باشند.

خبر جدید  شهر هوشمند موجب کاهش هزینه‌ها و افزایش رفاه می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد