20:19:52 - چهارشنبه 10 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتقال دستاوردهای دانشگاهی به صنایع کلید پیشرفت کشور است
نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: تربیت دانش‌آموختگان دانشگاهی براساس نیازهای روز جامعه و صنایع، انتقال دستاوردهای دانشگاهی به صنایع و بهره‌گیری از ظرفیت صنایع در راستای تحقیق و پژوهش در واحدهای علمی کلید پیشرفت کشور است.
انتقال دستاوردهای دانشگاهی به صنایع کلید پیشرفت کشور است

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک،آیتالله قربانعلی دری نجفآبادی ظهر امروز در دیدار هیئت رئیسه دانشگاه آزاداراک با اشاره به ضرورت تغییر شیوه آموزشی دانشگاه برای حرکت در مسیر کارآفرینی اظهار داشت: سرفصلهای درسی در دانشگاهها باید از روشهای تئوری به سمت شیوههای عملی و کارگاهی تغییر کند چرا که انتقال دوره آموزش به کارگاهها و شرکتهای تولیدی سبب میشود که علمآموز با تجربه عملی در جریان تولید به کارآفرینی دست یابد.

خبر جدید  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: هماهنگی در تیم اقتصادی دولت دیده نمی‌شود/"طیب‌نیا" ‌از "نوبخت" ‌به شدت ‌می‌نالید+ فیلم

وی افزود: تربیت دانشآموختگان دانشگاهی براساس نیازهای روز جامعه و صنایع، انتقال دستاوردهای دانشگاهی به صنایع و بهرهگیری از ظرفیت صنایع در راستای تحقیق و پژوهش در واحدهای علمیکلید پیشرفت کشور است.

نماینده ولیفقیه در استان مرکزی تصریح کرد: دانشگاهها به عنوان نماینده افکار نسل جوان نقش مهمی در توسعه و آبادانی کشور دارند که باید از این ظرفیتهای ارزشمند به خوبی استفاده کرد.

دری نجفآبادی بیان کرد:تمام ظرفیت علمی، پژوهشی و تخصصی در دانشگاههای کشور باید در راستای توسعه و آبادانی کشور و در نهایت صیانت از آرمانهای انقلاب اسلامی باشد و با توجه به اینکه بخش عمدهای از دانشجویان کشور در دانشگاه آزاد تحصیل میکنند، نقش این دانشگاه در اشاعه فرهنگ ایرانی و اسلامی برجستهتر از دیگر مراکز علمی است.

خبر جدید  فرش قرمز مشهدی‌ها زیر پای ساوجی‌ها؛ سن‌ایچ با پیروزی از سد فرش‌آرا گذشت

وی ادامه داد:دانشگاهها در صورتی میتوانند در احیای فرهنگ ایرانی و اسلامی و همچنین در مسائل اقتصادی و تولیدی نقشآفرین باشند که فعالیتی هدفمند و قانونمند داشته باشند و مسائل علمی و پژوهشی در این مراکز باید براساس اصول و مبانی کاربردی تدوین شود.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  طلب ۲۵۰ میلیارد ریالی آبفای استان مرکزی از مشترکان؛ بخش خانگی بدهکار عمده آبفای مرکزی است
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد