21:10:58 - دوشنبه 27 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتقاد فرماندار دلیجان از هزینه‌های هنگفت در حوزه ساخت‌وساز
فرماندار دلیجان عنوان کرد: آیا پرداخت هزینه‌های گزاف و هنگفت در حوزه ساخت‌وساز و معماری این شهرستان در مقایسه با مراکز استان‌ها درست است؟
انتقاد فرماندار دلیجان از هزینه‌های هنگفت در حوزه ساخت‌وساز

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا ازنراق، کمیسیون دانشجویی شهرستان دلیجان با حضور سیامک سلیمانی فرماندار شهرستان دلیجان و رؤسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و پیامنور شهرستان دلیجان و جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق، جاسب و دلیجان صبح امروز در سالن شهید مطهری واحد نراق برگزار شد.

فرماندار دلیجان در این جلسه اظهار کرد: جمعبندی واستمرار اینگونه جلسات با دستور کار معین و مشخص در قالب کارگروههای تخصصی و متجانس و همسنختر در حوزههای مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، حقوقی، عمرانی و معماری میتواند برای کمیسیون دانشجویی شهرستان دلیجان و شهر نراق و دلیجان بسیار راهگشا و تأثیرگذار باشد.

سیامک سلیمانی افزود: اسم دلیجان از بیرون انعکاس خوبی دارد؛ چراکه مسائل اقتصادی در این شهر اولویت پیدا کرده و شهرستان نسبتاً موفقی است و این مسئله موجب سیل مهاجر از سایر شهرهای کشور و حضور اتباع خارجه شده است. نرخ بیکاری در مقایسه با شهرهای دیگر کمتر است و سرمایهگذاری وضعیت خوب و مناسبی دارد و ظرفیت گردشگری شهرستان فوقالعاده است.

خبر جدید  طرح جامع جدید کمیجان تهیه شده است

وی خاطرنشان کرد: آیا پرداخت هزینههای گزاف و هنگفت در حوزه ساختوساز و معماری در مقایسه با مراکز استانها درست است؟، آیا اینگونه معماری چیزی است که میتوان به آن افتخار کرد؟ اینکه ما صنعت قوی داشته باشیم؛ حاشیهنشینی فرهنگی و اجتماعی هم داشته باشیم؟ ما صنعت قوی داشته باشیم؛ ولی جوانان ما دچار بیهویتی و بیانگیزگی باشند؟ ما اقتصاد و صنعت قوی داشته باشیم؛ ولی زیر پوست شهر ما چیز دیگری جریان داشته باشد، درست است؟ و خیلی مسائل دیگر که نیاز به همفکری و یاری استادان دارد که ما دست یاری همه استادان رابرای حل اینگونه معضلات و مشکلات میفشاریم.

خبر جدید  ساخت نظریه معرفت اجتماعی از دلالت‌ها و التزامات آیات قرآن

سلیمانی بیان کرد: نباید به کارنامه و رزومه خود نگاه کنیم که چه کارهایی را انجام دادهایم؛ بلکه باید نگاه کنیم که چه کارهایی زمین مانده و در راستای انجام آنها قدمی برداریم. با خردورزی بهویژه خرد جمعی خیلی از مسائل و مشکلات قابل حل است.

علیرضا انتظاری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق، دلیجان و جاسب نیز با تبریک حماسه سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر بیان کرد: در نشستهای گذشته که با فرمانداری شهرستان دلیجان داشتهایم، مقرر شد که درباره مسائل دانشجویی، دانشگاه و شهرستان و مسائل گوناگون اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی از نظرات استادان استفاده کنیم و این نشست برگزار شد تا در نهایت به یک جمعبندی برسیم و به تفاهمنامهای دست یابیم که چه مواردی را دانشگاه و چه مواردی را فرمانداری یا حتی استانداری میتواند همکاری داشته باشد.

خبر جدید  روش من شعاردادن نیست

انتهای پیام/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: انتقاد فرماندار دلیجان از هزینه‌های هنگفت در حوزه ساخت‌وساز

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد