15:41:58 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام خمینی (ره) اسلام ناب محمدی (ص) را در عصر حاضر احیا کرد
مسئول سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اراک: مسئول سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اراک گفت: حضرت امام خمینی(ره) با حرکت خود اسلام ناب را جایگزین طاغوت کرد و تفکر اسلامی را در کشور نهادینه ساخت. به‌گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ قاسم فراهانی مسئول سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اراک در جمع پاسداران […]
امام خمینی (ره) اسلام ناب محمدی (ص) را در عصر حاضر احیا کرد

مسئول سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اراک:

مسئول سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اراک گفت: حضرت امام خمینی(ره) با حرکت خود اسلام ناب را جایگزین طاغوت کرد و تفکر اسلامی را در کشور نهادینه ساخت.

به‌گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ قاسم فراهانی مسئول سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اراک در جمع پاسداران و پایوران این ناحیه مقاومت با بیان اینکه که اکثر انبیای الهی جان خود را در مسیر اسلام فدا کردند، گفت: در باب انقلاب، اهداف عالی انقلاب و این حادثه بزرگی که در تاریخ اسلام اتفاق افتاد باید گفت که انقلاب ادامه مسیر انبیای الهی برای رسیدن به اسلام ناب بود.

خبر جدید  واگذاری 15 دستگاه خودروی نیسان به مددجویان ساوجی

وی با اشاره به اینکه هدایت بشر و نهادینه کردن حاکمیت خدا روی زمین مهم ترین هدف ائمه اطهار(ع) بود، گفت: هدف هم همین است که خداوند انسان را آفرید تا اهداف عالی را داشته باشیم و منت گذاشت تا ما را به صورت انسان خلق کرد.

مسئول سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه اراک تصریح کرد: دشمنان به دنبال نابودی مکتب اهل بیت (ع) بودند اما امام خمینی(ره) با توکل بر خدا توانست تا این راه پر پیچ و خم و دشوار را به خوبی بپیماید و اسلام ناب را به جهانیان عرضه کند.

خبر جدید  اردوی راهیان نور عامل تداوم و حفظ انقلاب اسلامی است

فراهانی با اشاره به اینکه تشکیل حاکمیت اسلامی و پیاده کردن احکام اسلامی نیاز به یک انقلاب داشت، گفت: امام خمینی (ره) با حرکت عظیم خود و توکلی که داشت توانست انقلاب را به پیروزی برساند و این در زمانی بود که حاکمیت طاغوت و شاه بر سر ایران بود و اکثر دنیا نیز از جهت مادی دشمنان ایران را حمایت می کردند.

وی افزود: حضرت امام خمینی(ره) با حرکت خود اسلام ناب را جایگزین طاغوت کرد و تفکر اسلامی را در کشور نهادینه ساخت و این در حالی بود که تفکر حضرت امام راحل برای بسیاری از افراد در کشور سخت و گران بود و فکر نمی کردند که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی با حرکت خود بتواند شاه را از کشور به بیرون براند.

خبر جدید  عطر پیکر مطهر ۱۴شهید گمنام در مرکزی پیچید/ تشییع شهدا در ۶شهرستان

مسئول سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه اراک خاطرنشان کرد: حضرت امام خمینی(ره) در آن زمان با وجود مردمی که ترس و دلهره داشتند حرکت خود را با توکل بر خدا و بی توجهی نسبت به دشمنان و تهدیدات آن ها آغاز و در نتیجه هم انقلاب به ثمر نشست.

انتهای پیام/

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد