18:21:47 - جمعه 12 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه اراک: پشتیبانی عمومی ملت و مسئولان از سپاه رئیس جمهور آمریکا را پشیمان خواهد کرد
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه همبستگی و پشتیبانی عمومی ملت و مسئولان از سپاه، آمریکا را پشیمان خواهد کرد گفت: آمریکا با قراردادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی خبط بزرگی کرد و نشان داد که برای اسرائیل حکم برده و عروسک را دارد.
امام جمعه اراک: پشتیبانی عمومی ملت و مسئولان از سپاه رئیس جمهور آمریکا را پشیمان خواهد کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، آیتالله قربانعلی دری نجفآبادی ظهر امروز در خطبههای نمازجمعه شهرستان اراک در مصلی بیتالمقدس با اشاره به اقدام آمریکا و قراردادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروههای تروریستی اظهار داشت: آمریکاییها با روحیه جنایت پیشگی و خبیثانه خود، در عمل هر روز بازی درآوردند و از روز نخست هم با سپاه و ولایت و مردم رابطه خوبی نداشتند و به شکلهایمختلف علیه کشور فعالیت و اقدام کردند.

وی افزود: در منطقه غرب آسیا به برکت خون شهدا، و بارهبری بنیانگذار کبیرانقلاب اسلامی مقام معظم رهبریو حضور همیشگی مردم، انقلابی پدیدار شدو چهل سال بااقتدار تا به امروز پیش رفتهو مردم در این انقلاب مشت محکمی دردهان دشمنان به ویژه استکبار جهانی کوبیده است.

دری نجفآبادی تصریح کرد: از سوی دیگر، توطئه و حمایتهای دشمنان به ویژه آمریکا از صدام و هزینههای هنگفتشان در منطقه برای نابودی این انقلاب همواره شکستخورده است.

امام جمعه اراک با اشاره به اقدامات ماجراجویانه و خبیثانه آمریکاییها در منطقه بیان کرد: اقداماتی مانند تعیین قدس بهعنوان پایتخت و معامله قرن، ارتفاعات جولان و قرار دادن سپاه در لیست گروههای تروریستی در راستای حمایت از نتانیاهو اتفاق افتاده است.

خبر جدید  اراک| برخی علی‌رغم تاکیدات مکرر اهتمامی برای به‌کارگیری مدیران بومی ندارند

دری نجفآبادی ادامه داد: آمریکاییها با این اقدام آبروی خود را بردهاند چراکه سپاه و ملت بزرگ ایران اسلامی از ایندست اقدامات متضرر نمیشوند و نهتنها از عزت سپاه کم نمیشود بلکه بر قدرت و عظمت آن افزوده میشود زیرا ملت میدانند دشمن بر چه مسائلی حساس است.

وی خاطرنشان کرد:سپاه در قلب مردم جا دارد و همه به سپاهی بودن افتخار میکنیم زیرا سپاه مظهر فداکاری، ایثار، صلابت، شجاعت و عشق به خدا، ولایت و مردم است. سپاه جوهره انقلاب اسلامی و ولایت مداری است. این سپاهیان برای جوانان ما اسوهاند و به آن میبالیم بنابراین باید یادآورشویم آمریکاییها خطای استراتژیک بزرگی را مرتکب شدند و معلوم شد که سپاه جایگاه ویژهای را در قلب ملت ما و مردم منطقه داراست.

با برنامه باید تحقق بیانیه گام دوم را با قدرت دنبال کنیم

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به بیانیه گام دوم و راهبردهای اجرایی آن و تحقق شعار سال گفت: باید راه را در گام دوم انقلاب باقدرت، تدبیر، صبر و برنامهریزی دنبال کرد تا حتماً پوزه دشمنان را به خاک ذلت بمالیم.

خبر جدید  نمایشگاه سراسری دستاوردهای سازمان‌های اجرایی استان مرکزی برپا می‌شود

وی افزود: باید در بخش تولید همت و تلاش بیشتری داشته باشیم واستان مرکزی باید خیز بلندی در حوزه رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار بردارد و با توجه به مذاکرات راهگشای با عراق و ظرفیت بالای موجود در استان فرصتهای مناسبی وجود دارد.

دری نجف آبادی تصریح کرد: این بدان سبب است که امروز استان مرکزی نهتنها در حوزه حمایت از سپاه، کمک به سیلزدگان، رشد علمی، تربیت علما باید الگو باشد بلکه در تولید ناخالص ملی نیز باید سهم قابلتوجهی داشته باشد بنابراینبا توجه به ظرفیتهای استان در حوزه صنعت، کشاورزی و تولید، باهمت همه مسئولین و مردم، استان مرکزی باید حرف اول را بزند که امروز سربار بودن حرام و کار و تولید و خدمت جهاد و عبادت است.

خبر جدید  هزینه نگهداری جاده‌های استان مرکزی متناسب با حجم تردد در آن نیست

باقدرت از مشکلات و بحرانها عبور میکنیم

عصو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به بحران سیل و اهمیت و ضرورت خدمات اجتماعی در جامعه گفت:مردم در زمان جنگ و همچنین در حوادثی چون سیل و زلزله همیشه بسیج شدند و خدماترسانی کردند و در حال حاضر نیز همانطور که آسیبهای جنگ و زلزلههای سالهای اخیر را پشت سر گذاشتیم از این بحران هم عبور میکنیم.

دری نجفآبادی اضافه کرد: میدان، میدان خدمت است چه در شرایط بحران باشد و چه در شرایط غیرازآن انسان مؤمن در تمام عمر خدمت گذار واقعی برای جامعه است.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد