12:02:11 - سه‌شنبه 12 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
المپیاد امداد و نجات دانش آموزی در خمین
استاندار مرکزی: ۵۰ درصد صنایع بزرگ استان مرکزی که زمانی منشا آلودگی بودند به صنعت سبز تبدیل شده اند
المپیاد امداد و نجات دانش آموزی در خمین

المپیاد امداد و نجات دانش آموزی در خمینبه گزارشخبرگزاری صداوسیمامرکز اراک؛ مدیر آموزش و پرورش خمین با بیان اینکه افزایش سطح ایمنی و کاهش خطرپذیری مدارس از اهداف این طرح است، گفت:دانش آموزان توسط یک مربی پناه گیری و تخلیه اضطراری، ارزیابی و کنترل علایم حیاتی، پانسمان، بانداژ و آتلبندی، تریاژ مقدماتی، حمل مصدوم، اطفای حریق و چادرزنی را میآموزند تا در شرایط سخت آماده باشند.

خبر جدید  بهره برداری از 91 طرح کشاورزی در استان مرکزی

پیرحسینلو افزود: تربیت تیم های دانش آموزی برای ایمنی مدارس و توسعه و ترویج ظرفیت های خود امدادی در میان دانش آموزان از دیگر اهداف این طرح است.

وی به روند مسابقات اشاره کرد و گفت: ۱۹۶ دانش آموز شهرستان خمین در قالب ۱۴ تیم در هفتمین مرحله شهرستانی المپیاد دادرس که به صورت مسابقات یک روزه در اردوگاه فرهنگی امام خمینی (ره) برگزار شد با هم به رقابت پرداختند.

خبر جدید  هشدار سرمازدگی جهاد کشاورزی استان مرکزی

مدیر آموزش و پرورش خمین ادامه داد: دانش آموزان پس از گذراندن دوره های آموزشی در بخش های چادرزنی، حمل مصدوم تخصصی، سی پی آر، ارزیابی مصدوم، پناه گیری آتل یا پانسمان و.. در آزمون تئوری و عملی به رقابت می پردازند و تیم های برتر انتخاب و به مرحله استانی در اردیبهشت ماه راه پیدا می کنند


منبع :: http://markazi.iribnews.ir

خبر جدید  نرخ باسوادی استان مرکزی ۴۰ درصد افزایش یافته است
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد