به گزارش برنا از اراک ، علی میرزاییافزود: اقدام اخیر دولت آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مجامع بین المللی با اقبال مناسبی همراه نیست و از محبوبیت سبزپوشان جمهوری اسلامی نمی کاهد.

وی گفت: این اقدام امریکا در حالی انجام می شود که تصمیم های اخیر ترامپ در مواردی مانند الحاق بلندیهای جولان به رژیم صهیونیستی، دخالت در امور داخلی برخی کشورها مانند ونزوئلا مورد استقبال همپیمانانش حتی بسیاری از کشورهای اروپایی هم واقع نشده است.

خبر جدید  افتتاح کارخانه کاغذسازی شهرستان خمین در آینده ای نزدیک / بهبود شرایط اقتصادی خمین در گروی دستیابی سرمایه گزاران به تولید است

فرماندار ساوه ادامه داد: سپاه پاسداران در دوران پس از اتمام جنگ تحمیلی، توان و انرژی خود را معطوف به سازندگی کشور کرد و در سال های اخیر منشأ بسیاری از فعالیت ها و دستاوردهای مختلف شده است.

وی گفت: با ظهور داعش و جریان های تروریستی در منطقه خاورمیانه شاهد بودیم که در میان بی تفاوتی غربی ها، این نیروی جان برکف سپاه پاسداران بودند که به مقابله با تروریست ها پرداختند و ملت های عراق و سوریه را حمایت کردند.

خبر جدید  شهرداری‌ها نسبت به مناسب‌سازی تردد معلولان اهتمام ورزند

میرزایی تاکید کرد: در داخل کشور همه آحاد ملت، ارکان مختلف نظام و جناح های سیاسی اعم از اصولگرا و اصلاح طلب در همراهی و حمایت از سپاه پاسداران یکصدا و همدل هستند و نقشه امریکایی ها برای ایجاد شکاف در صفوف ملت ناکام است.