8:47:13 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اقتصاد مقاومتی؛ کلید حل مشکلات کشور است
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج اراک: مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج اراک گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری تاکید کردند کلید حل مشکلات کشور اقتصاد مقاومتی است و ما نیروهای انقلابی و افسران جنگ نرم باید در این زمینه فعالیت کنیم. به‌گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ حجت‌الاسلام عبدی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه […]
اقتصاد مقاومتی؛ کلید حل مشکلات کشور است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج اراک:

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج اراک گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری تاکید کردند کلید حل مشکلات کشور اقتصاد مقاومتی است و ما نیروهای انقلابی و افسران جنگ نرم باید در این زمینه فعالیت کنیم.

به‌گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ حجت‌الاسلام عبدی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج اراک در جمع خواهران بسیجی حوزه کوثر ۳ اراک به دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی ایران دو دستاورد در بعد مادی و معنوی داشت که باعث پیشرفت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران شده است.

خبر جدید  ثبت‌نام بیش از ۷۰ میلیون نفر در سامانه سیب

وی با بیان اینکه دستاوردهای معنوی قابل شناسایی نیست، گفت: قسمتی از دستاوردهای معنوی از جمله ایجاد امید میان مسلمانان جهان، تشکیل جنبش‌های اسلامی، افزایش رویکرد و گرایش مردم جهان به اسلام است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در ناحیه مقاومت بسیج اراک تصریح کرد: قسمتی از دستاوردهای مادی شامل دستاوردهای نظامی، علمی، سیاسی و … است.

خبر جدید  اشتغال روستایی منجر به مهاجرت معکوس به روستاها می‌شود

حجت‌الاسلام عبدی با تاکید بر اینکه نبایستی این انقلاب را به دست نا اهلان بسپاریم و وظیفه ما است تا در حفظ آن کوشا باشیم، گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری تاکید کردند کلید حل مشکلات کشور اقتصاد مقاومتی است و ما نیروهای انقلابی و افسران جنگ نرم باید در این زمینه فعالیت کنیم.

خبر جدید  مردم استان مرکزی در ۲۲ بهمن بار دیگر با رهبری تجدید میثاق کردند/نسل چهارم انقلاب حضور پرشور داشت

انتهای پیام/

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد