18:28:04 - چهارشنبه 27 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اقامت مسافران نوروزی در استان مرکزی ۸ درصد افزایش یافت
مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی با بیان اینکه ۲۰۰ هزار نفر از اماکن تاریخی و گردشگری استان مرکزی بازدید کردند گفت: اقامت مسافران نوروزی در استان مرکزی ۸ درصد افزایش یافت.
اقامت مسافران نوروزی در استان مرکزی ۸ درصد افزایش یافت

علیرضا ایزدی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به اقدامات انجام شده برای ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی در استان مرکزی اظهار داشت: به منظور خدمترسانی مطلوب به مسافران نوروزی کمیتههای دهگانهای در استان مرکزی تشکیل شده که با برنامهریزی این کمیتهها، وضعیت خدماترسانی به مسافران و گردشگران نوروزی به صورت روزانه در حال بررسی است.

وی اضافه کرد: با همکاری هلال احمر استان، نوروزگاههایی در مبادی ورودی شهرهای استان ایجاد شده و نسبت به تولید و توزیع ۵۴۰هزار قلم اقلام تبلیغاتی در قالب نقشه و بروشور در نوروزگاهها اقدام شده است.

خبر جدید  جدیدترین تصاویر از باران شیخی و باند ربایندگان

مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی بااشاره به آمار بازدید مسافران و گردشگران نوروزی از اماکن تاریخی و فرهنگی استان مرکزی گفت: براساس آمار موجود از مراکز پیشبینی شده در سطح استان مرکزی برای اقامت مسافران نوروزی تا به امروز شاهد اسکان و حضور ۱۳۰ هزار مسافر نوروزی بودیم که این رقم بیانگر رشد ۸ درصدی اقامت در استان مرکزی است.

خبر جدید  مرکزی| جوانان میدان‌داران اصلی گام دوم انقلاب هستند

وی افزود: برهمین اساس و باتوجه به آمار موجود، تا به امروز حدود ۲۰۰ هزار بازدید توسط گردشگران و مسافران نوروزی از اماکن تاریخی، فرهنگی و دیگر اماکن دیدنی استان مرکزی به ثبت رسیده که بیانگر رشد ۳ درصدی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته است.

ایزدی بیان کرد: در راستای بازرسی و نظارت نیز ۱۷۶ مورد بازدید و بازرسی از هتلها و دیگر اماکن تاریخی و فرهنگی انجام شد که منجر به صدور۸ مورد تذکر شدکه یک مورد تذکر کتبی را به دنبال داشت البته خوشبختانه میزان رضایتبندی نسبت به سال در بخش گردشگری و رفاهی استان مرکزی رشد داشته است.

خبر جدید  اراک| نظام سلامت از درمان‌محوری به پیشگیری‌محوری تغییر جهت دهد

مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی اضافه کرد:استان مرکزی در مسیر محورهای مواصلاتی کشور قرار دارد که این یک ویژگی خوب و متمایز برای استان به شمار میرود.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد