به گزارش برنا از اراک ، سعید فرخی در نشست کارگروه ستاد تنظیم بازار استان مرکزی افزود: وجود کالاهای اساسی و ثبات قیمت با جدیت هر چه تمامتر باید از سوی دستگاه های عضو ستاد تنظیم بازار استان دنبال شود.

وی ادامه داد: با پایان تعطیلات نوروز فعالیت ستاد تنظیم بازار نه تنها کاهش نمی یابد بلکه باید با همان روحیه تا ثبات کامل قیمت کالاهای اساسی ادامه داشته باشد.

خبر جدید  نظارت‌ها بر میزان و نوع برداشت از معادن افزایش یابد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی اظهار داشت: حوزه نظارتی استان تکالیف سنگینی برعهده دارد و همه ظرفیت ها باید در بازار متمرکز شود تا هرگونه گرانفروشی، تخلف، عرضه کالاهای بی کیفیت و رفتارهای غیرمنطقی متوقف شده و مردم با اطمینان و با بهترین کیفیت بتوانند مایحتاج خود را خریداری کنند.

خبر جدید  مجامع سازمانهای مردم نهاد استانهای مرکزی ، اصفهان و سمنان با معاون وزیر دیدار کردند

فرخی بیان کرد: قیمت نهایی مرغ دستخوش بی تدبیری برخی دستگاه ها در تامین نهاده ها است به طوری که اکنون مرغدار سویا را به ۲ برابر قیمت خریداری می کند.

وی تاکید کرد: وزارت جهاد کشاورزی باید نسبت به تامین و ثبات قیمت نهاده های دامی تصمیم قطعی گرفته چرا که تا زمانی که مسئله تامین نهاده های دامی حل نشود قیمت مرغ با نوسانات روزانه مواجه خواهد بود.

خبر جدید  8 اسفند مجمع انتخابی هیات پرورش اندام برگزار می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی بیان کرد: ستاد تنظیم بازار این استان با برنامه های سال گذشته حرکت می کند اما باید ضریب خطای این ستاد در تصمیم گیری ها به حداقل ممکن برسد.