19:51:55 - یکشنبه 17 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش تشکل های کارگری در استان صنعتی مرکزی ضروری است
اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: با توجه به اینکه سه هزار واحد صنعتی در استان مرکزی وجود دارد، افزایش تشکل های کارگری در این استان به منظور تحقق مطالبات، ضروری است.
افزایش تشکل های کارگری در استان صنعتی مرکزی ضروری است

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی روز یکشنبه در جلسه دیدار و هم اندیشی با تشکل‌های کارگری استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: در شرایط کنونی تشکل‌های کارگری بایستی به نحوی عمل کنند که واحدهای صنعتی به مشکل و تعطیلی کشانده نشوند، چرا که ضرر این مساله متوجه خود کارگران خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: هم اکنون مشکل عمده صنایع بزرگ استان مرکزی گرفتن سفارش کار است و این در حالی است که ما از فن بازاریابی و جذب مشتری اطلاعاتی نداریم.

خبر جدید  مناطق همجوار اراک در محاصره سیلاب/ وزش باد شدید در راه است

اکرمی بیان کرد: تشکل‌های کارگری نباید اجازه دهند چراغ واحدهای صنعتی خاموش و یا حتی کم سو شود؛ اگر یک واحد صنعتی بزرگ حتی یک روز تعطیل شود مشتریان از دست می‌روند و یا اگر کسی برای عقد قرارداد با این واحد پیشقدم شود به دنبال قراردادهایی خواهد بود که صرفاً منافع خود را تأمین کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی خاطرنشان ساخت: برنامه ریزی لازم انجام می‌پذیرد تا تشکل‌های کارگری هر سه ماه یک بار با استاندار نشست داشته باشند و قول می‌دهیم که مشکلات کارگران به عنوان یک دغدغه پیگیری خواهد شد.

خبر جدید  تصمیمات عملیاتی و کارآمد برای حل دغدغه های بانوان لازم است

وی تصریح کرد: برند واحدهای صنعتی بزرگ استان بایستی حفظ شود، چراکه سرمایه بسیار برای راه اندازی آنها صرف شده و برخی بیش از ۴۰ سال است که برند هستند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی عنوان کرد: تشکل‌های کارگری از ابتدای سال آینده در جلسات داخلی خود، مطالبات خود را دسته بندی کنند و من نیز به عنوان معاون سیاسی استاندار با تشکل‌ها همفکری خواهم کرد و به عنوان رئیس کمیسیون کارگری مدافع کارگران هستم.

خبر جدید  خصوصی سازی به معنای واقعی خود در کشور پیاده سازی شود

اکرمی اضافه کرد: شاید مدیری به دنبال بهانه‌ای برای نادیده گرفتن مطالبات تشکل کارگری واحد صنعتی خود باشد، بنابراین باید اصولی عمل کرد و بهانه به دست هیچ مدیری ندهیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ابراز داشت: با توجه به ظرفیت‌های صنعتی استان مرکزی، تشکل‌های کارگری استان باید افزایش پیدا کنند تا بتوان به نحو مطلوب‌تری مطالبات این قشر را دنبال کرد.

کد خبر ۴۵۷۰۶۳۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد