20:12:01 - یکشنبه 2 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش اعتماد اجتماعی رسالت مهم دفاتر تسهیل گری و توسعه محلی است
اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارمرکزی گفت: دفاتر تسهیل گری اجتماعی وتوسعه محلی باید در راستای افزایش اعتماد مردمی گام بردارند و دستگاه های دولتی نیز موظفند به این دفاتر کمک کنند.
افزایش اعتماد اجتماعی رسالت مهم دفاتر تسهیل گری و توسعه محلی است

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی صبح یکشنبه در آیین افتتاح دفتر توسعه محلی و تسهیل گری کنترل و پایش آسیب های اجتماعی در کوی سجادیه اراک اظهار داشت: امسال دو دفتر تسهیل گری در استان مرکزی در شهرستان های ساوه و اراک به بهره برداری رسیده است.

وی ادامه داد: دفاتر تسهیل گری در مناطق حاشیه نشین و سکونت گاه های غیر رسمی استقرار پیدا کرده و با مشارکت مردم و ساکنین همان محله در راستای بهبود وضعیت محله ها در حوزه های اقتصادی، حقوقی، شهری، مددکاری اجتماعی و… فعالیت خود را آغاز می کنند.

خبر جدید  رفع مشکلات حوزه تامین وتوزیع نهاده ها توسط جهاد کشاورزی ضروری است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی بیان کرد: مسائل سکونتگاه‌های غیر رسمی مسایل چند وجهی است، زیرا معضلات اجتماعی، مشکلات اقتصادی و بیکاری و معضلات شهرسازی در آنها وجود دارد و کارشناسانی که در این مناطق مستقر می شوند به تغییر نگاه مردم نسبت به مسایل اجتماعی بایستی کمک کنند.

خبر جدید  کلاهبرداری از کسبه با پیامک جعلی انتقال وجه/ مجرم دستگیر شد

اکرمی افزود: به این ترتیب تاب آوری ساکنین این مناطق در مقابله با مشکلات فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی افزایش پیدا می کند و امیدواریم با مشارکت خود افراد با دفاتر تسهیل گری در نقاط حاشیه نشین وضعیت زندگی آنها تغییر یابد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: دفاتر تسهیل گری باید امید به زندگی، اهمیت دادن نسبت به مسایل بهداشتی و اشتغال زنان سرپرست خانوار را مدنظر قرار دهد.

خبر جدید  ۱۸۰۰ تن میوه شب عید به قیمت مصوب در استان مرکزی توزیع می شود

وی تاکید کرد: کارشناسان دفاتر تسهیل گری باید اعتماد مردم را نسبت به این دفاتر جلب کنند و از طرفی دستگاه های دولتی موظف هستند به این دفاتر کمک کنند.

کد خبر ۴۶۳۱۷۲۵


منبع :: افزایش اعتماد اجتماعی رسالت مهم دفاتر تسهیل گری و توسعه محلی است

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد