20:12:01 - یکشنبه 2 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش اعتماد اجتماعی رسالت مهم دفاتر تسهیل گری و توسعه محلی است
اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارمرکزی گفت: دفاتر تسهیل گری اجتماعی وتوسعه محلی باید در راستای افزایش اعتماد مردمی گام بردارند و دستگاه های دولتی نیز موظفند به این دفاتر کمک کنند.
افزایش اعتماد اجتماعی رسالت مهم دفاتر تسهیل گری و توسعه محلی است

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی صبح یکشنبه در آیین افتتاح دفتر توسعه محلی و تسهیل گری کنترل و پایش آسیب های اجتماعی در کوی سجادیه اراک اظهار داشت: امسال دو دفتر تسهیل گری در استان مرکزی در شهرستان های ساوه و اراک به بهره برداری رسیده است.

وی ادامه داد: دفاتر تسهیل گری در مناطق حاشیه نشین و سکونت گاه های غیر رسمی استقرار پیدا کرده و با مشارکت مردم و ساکنین همان محله در راستای بهبود وضعیت محله ها در حوزه های اقتصادی، حقوقی، شهری، مددکاری اجتماعی و… فعالیت خود را آغاز می کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی بیان کرد: مسائل سکونتگاه‌های غیر رسمی مسایل چند وجهی است، زیرا معضلات اجتماعی، مشکلات اقتصادی و بیکاری و معضلات شهرسازی در آنها وجود دارد و کارشناسانی که در این مناطق مستقر می شوند به تغییر نگاه مردم نسبت به مسایل اجتماعی بایستی کمک کنند.

اکرمی افزود: به این ترتیب تاب آوری ساکنین این مناطق در مقابله با مشکلات فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی افزایش پیدا می کند و امیدواریم با مشارکت خود افراد با دفاتر تسهیل گری در نقاط حاشیه نشین وضعیت زندگی آنها تغییر یابد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: دفاتر تسهیل گری باید امید به زندگی، اهمیت دادن نسبت به مسایل بهداشتی و اشتغال زنان سرپرست خانوار را مدنظر قرار دهد.

وی تاکید کرد: کارشناسان دفاتر تسهیل گری باید اعتماد مردم را نسبت به این دفاتر جلب کنند و از طرفی دستگاه های دولتی موظف هستند به این دفاتر کمک کنند.

کد خبر ۴۶۳۱۷۲۵


منبع :: افزایش اعتماد اجتماعی رسالت مهم دفاتر تسهیل گری و توسعه محلی است

خبر جدید  شهرداری اراک در زمینه مناسب‌سازی عملکرد ضعیفی داشته‌ است
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد