13:12:23 - جمعه 28 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش احزاب بیانگر بلوغ سیاسی ملت ایران است
اراک – ایرنا – معاون اجرایی حزب پیشروی اصلاحات کشور گفت: افزایش احزاب و انجمن های سیاسی در سال های اخیر بیانگر بلوغ سیاسی ملت ایران است.
افزایش احزاب بیانگر بلوغ سیاسی ملت ایران است

به گزارش ایرنا، « علی اصغر زبردست» روز جمعه در آیین آغاز به کار حزب پیشروی اصلاحات استان مرکزی در اراک، افزود: با وجود افزایش احزاب سیاسی در طیف های مختلف، نگاه مردم به احزاب اصلاحات مثبت است و باید از این فرصت در انتخابات مجلس سال آینده استفاده کرد.
وی ادامه داد: حزب پیشروی اصلاحات به تازگی از وزارت کشور مجوز دریافت کرده اما با این وجود دفاتر استانی این حزب در هفت استان کشور فعال شده و تا انتخابات سال آینده در تمامی استان های کشور فعال می شود.
معاون اجرایی حزب پیشروی اصلاحات کشور بیان کرد: دفاتر استانی این حزب باید در اسرع وقت نسبت به راه اندازی دفاتر شهرستانی و انتخابات داخلی حزب اقدام کنند.
زبردست افزود: بهره گیری از طبقات مختلف جامعه مهمترین رویکرد حزب پیشروی اصلاحات است که این مهم باید در استان ها نیز اجرایی شود.
وی افزود: اسفندماه امسال نیز انتخابات اتاق بازگانی کشور برگزار می شود و حزب پیشروی اصلاحات برای حضور پر رنگ در این انتخابات نیز برنامه ریزی کرده است.
معاون اجرایی حزب پیشروی اصلاحات کشور گفت: استان مرکزی به عنوان یکی از استان های صنعتی کشور محسوب می شود و حزب پیشروی اصلاحات این استان باید از این طرفیت در انتخابات اتاق بازرگانی کشور استفاده کند.
در ادامه این آیین ضمن افتتاح دفتر حزب پیشروی اصلاحات استان مرکزی، مجید طاعتی به عنوان مسئول این حزب معرفی شد.
۲۵۲ حزب و تشکل مجوز دار در کشور فعال است که ۵۴ تشکل شناسنامه دار آن در استان مرکزی فعالیت دارند.
۳۰۱۷/۳۰۷۵

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  700 هزارمیلیارد تومان طرح نیمه کاره درکشور وجود دارد
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد