4:26:38 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش آمار چاقی در کشور با بی‌توجهی به تغذیه مناسب
رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه با بیان اینکه سلامت به اندازه امنیت برای انسان اهمیت دارد، گفـت: بی‌توجهی به تغذیه باعث شده آمار چاقی در کشور بالا برود.
افزایش آمار چاقی در کشور با بی‌توجهی به تغذیه مناسب

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساوه، عباس نیکروش صبح امروزدر مراسم تجلیل از برگزیدگان سفیران سلامت دانشآموزی در مدرسه سمای واحد ساوه با تأکید بر اینکه سلامت به اندازه امنیت برای انسان دارای اهمیت است، اظهار کرد: بیتوجهی به سلامت بدن به مرور زمان زمینه را برای ورود انواع بیماریها به بدن افراد مهیا میکند که هزینه درمان به مراتب بالاتر از مراقبتهای بهداشتی پیشگیرانه هستند.

وی با بیاناینکه متأسفانه آمار افراد چاق در ساوه و در کل کشور بسیار بالا است، تصریح کرد: بیتوجهی به تغذیه مناسب و بیتحرکی باعث شدهآمار چاقی در کشور در مقایسه با سایر کشورها بسیار بالاتر باشد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه با تشریح نامگذاری امسال به نام «مراقبتهای اولیه بهداشتی، راهی بهسوی پوشش همگانی سلامت»ابراز امیدواری کرد که مردم با مراقبتهای اولیه بهداشتی، از وقوع بیماریها، بین خود و افراد خانواده پیشگیری کنند.

سفیران سلامت سمای ساوه

پیش از سخنان رئیس دانشکده پزشکی ساوه،محمدرضا منصوری نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامیبا تبیین اهمیت بهداشت و سلامت افراد جامعه گفت: پیشگیری از آسیبهای جسمی مانع هزینههای بیشمار به جامعه میشود.

خبر جدید  بهسازی راه روستایی امان‌آباد شهرستان اراک با اعتبار 10 میلیارد ریالی

به گزارش آنا، در پایاناین مراسم از نفرات برتر جشنواره در مقاطع مختلف تحصیلی شهرستان ساوه با اهدای لوح و جوایز قدردانی و تجلیل شد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد