15:38:24 - جمعه 2 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افتتاح ۱۷۵پروژه همزمان بادهه فجر در شهرستان اراک/۱۹۰۰شغل ایجاد شد
به گزارش خبرنگار مهر، سید علی آقازاده ظهر جمعه پس از افتتاح پروژه های حوزه صنعت آب، برق، کشاورزی و بهداشت و درمان شهرستان اراک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کشور با برنامه به سمت دستیابی به اهداف، تحقق آرمان های انقلاب اسلامی، رشد و توسعه و در نهایت رفع مشکلات جامعه و ایجاد امید […]
افتتاح ۱۷۵پروژه همزمان بادهه فجر در شهرستان اراک/۱۹۰۰شغل ایجاد شد

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی آقازاده ظهر جمعه پس از افتتاح پروژه های حوزه صنعت آب، برق، کشاورزی و بهداشت و درمان شهرستان اراک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کشور با برنامه به سمت دستیابی به اهداف، تحقق آرمان های انقلاب اسلامی، رشد و توسعه و در نهایت رفع مشکلات جامعه و ایجاد امید و نشاط در میان مردم پیش خواهد رفت.

وی افزود: استان مرکزی در حوزه تامین برق و ارایه خدمات ویژه چه در رابطه با خاموشی ها و چه در عرصه های دیگر خدمات رسانی در زمینه مذکور، جز استان های برتر به شمار می رود همینطور در حوزه آب و فاضلاب هم از شرایط مطلوبی در استان برخورداریم.

آقازاده خاطر نشان کرد: استان مرکزی در موضوع خدمات درمانی و سرانه خدمات بهداشت و درمان جز استان ها کم برخوردار است، اما در حوزه صنعت آب و برق جز استان های تراز اول به شمار می رود، این گویای تلاشی است که در زمینه دو کالای بسیار حیاتی و ضروری یعنی آب و برق در این استان و همچنین فراهم سازی زیرساخت های. ارائه این خدمات به مردم انجام شده است

استاندار مرکزی تصریح کرد: با اقداماتی که در حوزه صنعت آب و برق انجام شده، مشکلی در تامین آب و برق استان نداریم، اما به این معنا نیست که اسراف صورت پذیرد، باید صرفه جویی و مصرف بهینه در همه زمینه ها مدنظر قرار گیرد.

آقازاده در بخش دیگر سخنان خود در ارتباط با بهره برداری از طرح های شهرستان اراک در دومین روز از دهه فجر بیان داشت: طرح و پروژه هایی که در دومین روز از دهه فجر در شهرستان اراک افتتاح شد شامل ۱۷۵ پروژه است که ۱۹۲ میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه ها صرف شده است.

خبر جدید  نمایشگاه لوازم خانگی در اراک

وی تصریح کرد: میزان اشتغالی که بهره برداری از این پروژه ها برای مردم استان به همراه آورده، یک هزار و ۹۶۸ شغل است.

استاندار مرکزی ادامه داد: از این تعداد پروژه، ۵۵ طرح عمرانی بوده و همچنین هشت پروژه صنعتی، شش طرح کشاورزی، شش پروژه بهداشت و درمان و یکصد طرح نیز در زمینه خدمات به بهره برداری رسیده است.

خبر جدید  ضرورت توجه به ظرفیت های قانونی بودجه/ سهم اعتبارات اراک ناچیز است

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد