20:40:50 - یکشنبه 17 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعزام فراهانی ها به مناطق عملیاتی
استاندار مرکزی: عملکرد درخشان صدا و سیمای استان مرکزی و تعداد مخاطبان این شبکه نشانه اعتماد مردم به این رسانه استانی است.
اعزام فراهانی ها به مناطق عملیاتی

اعزام فراهانی ها به مناطق عملیاتیبه گزارشخبرگزاری صداوسیمامرکز اراک؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: اردوهای راهیان نور جزو معنویترین سفرها است که در کشور روز به روز در حال گسترش است.

رضایی با بیان اینکه اردوهای راهیان نور یکی از کارهای بسیار خوب و تأثیرگذار فرهنگی است که در مقابل جنگ نرم دشمن قرار دارد، افزود: نشر فرهنگ دفاع مقدس با حضور کاروان راهیان نور در مناطق جنگی و عملیاتی میتواند زمینه استقبال نسل پنجم انقلاب برای آشنایی بیشتر با مفاهیم دفاع مقدس را فراهم سازد.

خبر جدید  راه های برون شهری اراک باز است

وی عنوان کرد:بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور همچون یادمان فتح المبین، یادمان اسکندرلو، شرهانی، فکه، کانال کمیل، دهلاویه، هویزه، طلاییه، معراج شهدا، شلمچه، اروند رود، نهر خین، علقمه و بیمارستان صحرایی امام حسین (ع)، برنامههای مختلف فرهنگی و مانور از برنامه های این اردوی سه روزه خواهد بود.

اردوهای راهیان نور یکی از بهترین بسترهای پرورش و تربیت انسان هایی در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که ضمن این اردو ها پیام انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با بیانی ویژه به نسل جوان و نوجوان منتقل می شود.

خبر جدید  رتبه هفتم استان مرکزی در اجرای سیستم آبیاری های نوین

از اردیبهشت امسال تاکنون بیش از ۸ هزار نفر دانش آموز، دانشجو، نخبه و خانواده به مناطق جنگی جنوب اعزام شدهاند و این اعزام ها تا اردیبهشت سال ۹۸ ادامه دارد.


منبع :: http://markazi.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد