12:31:19 - سه‌شنبه 25 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اعتبار کمک جبرانی دولت به کارمندان استان مرکزی تخصیص یافت
اراک – ایرنا – رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی گفت: اعتبار ۲ میلیون ریالی کمک جبرانی دولت به کارمندان این استان تخصیص یافته است.
اعتبار کمک جبرانی دولت به کارمندان استان مرکزی تخصیص یافت

«رقیه یادگاری» روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در این راستا به استان مرکزی تخصیص یافته اما هنوز بحث نقدینگی آن تامین نشده است.
وی بیان کرد: اعتبار تخصیص یافته کمک جبرانی دولت به این استان تنها به کارمندان رسمی، پیمانی، قرارداد معین و شرکتی تعلق می گیرد که حقوق ماهانه آنها زیر ۳۰ میلیون ریال است و از محل بودجه عمومی دولت پرداخت می شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی ادامه داد: دستگاه های ملی، شهرداری ها، بانک ها و سایر نهادهایی که حقوقشان از محل بودجه عمومی پرداخت نمی شود، شامل این طرح نیستند.
یادگاری عنوان کرد: اعتبار اختصاص یافته به استان مرکزی، پس از تامین نقدینگی در بین ۲۴ دستگاه اجرایی این استان توزیع می شود.
وی گفت: اقدام های لازم برای شناسایی کارمندان مشمول این شرح صورت گرفته و دستگاه ها پس از واریز این اعتبار باید ۲ میلیون ریال کمک جبرانی دولت را به کارمندان مشمول پرداخت کنند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان مرکزی افزود: این طرح شامل کارمندان زن و مرد می شود و ارتباطی به سرپرست خانوار بودن ندارد.
استان مرکزی با ۱۲ شهرستان دارای بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است.
۳۰۰۵/۳۰۷۵

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  6 میلیارد ریال برای تعمیر خانه های عالم خمین نیاز است
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد