19:39:09 - سه‌شنبه 11 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اصناف استان مرکزی نسبت به تکمیل اظهارنامه مالیاتی خود اقدام کنند
رئیس اتاق اصناف استان مرکزی گفت: تمامی اعضای صنوف استان مرکزی تا تاریخ ۳۱ خردادماه فرصت دارند که اظهارنامه‌های مالیاتی خود را به ثبت برسانند و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنند.
اصناف استان مرکزی نسبت به تکمیل اظهارنامه مالیاتی خود اقدام کنند

جمشید زند در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به مصوبات تعیینشده در خصوص پرداخت مالیات صنوف اظهار داشت: تمامی اعضای صنوف استان مرکزی تا تاریخ ۳۱ خردادماه فرصت دارند که اظهارنامههای مالیاتی خود را به ثبت برسانند و اطلاعات خود را در این زمینه تکمیل کنند.

وی افزود: متاسفانه سال گذشته کسبه استان مرکزی از شرایط مالی و درآمدی خوبی برخوردار نبودند اما اکنون عقد تفاهمنامهای میان اتاق اصناف و اداره دارایی استان مرکزی شرایط مطلوبی را برای صنوف بهویژه اصناف ضعیف فراهم آورده که اعضای اصناف استان مرکزی میتوانند از مزایای آن بهرهمند شوند.

رئیس اتاق اصناف استان مرکزی تصریح کرد: ۸۵ تا ۹۰ درصد از واحدهای صنفی استان مرکزی موظف به پرداخت مالیات سالهای گذشته خود هستند که علاوه بر این مبلغ باید نسبت به پرداخت مالیات سال قبل نیز اقدام کنند.

زند ادامه داد: صنوفی که سقف پرداخت مالیات آنها مبلغ ۲ میلیون تا ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده نسبت به سنوات قبل هیچگونه افزایش مالیاتی ندارند و باید همین مبلغ را به عنوان مالیات بپردازند، صنوفی که مبلغ مالیات تعیینشده برای آنها از ۲ میلیون و ۵۰۰ تا ۵ میلیون تومان تعیین شده اکنون باید مالیات خود را با احتساب افزایش ۵ درصدی نسبت به سال ۹۶ بپردازند.

خبر جدید  استان مرکزی جزو ۳ استان پیر کشور است

وی عنوان کرد: صنوفی که نرخ مالیات برای آنها از مبلغ ۵ میلیون تومان تا سقف ۱۰ میلیون تومان معینشده موظفند که نرخ مالیات خود را با احتساب افزایش ۹ درصدی نسبت به سال ۹۶ بپردازند، همچنین اصنافی که مبلغ مالیات پرداختی آنها بیش از ۱۰ میلیون تومان بوده اکنون موظفند که نرخ مالیات خود را با احتساب افزایش ۱۵ درصدی بپردازند.

خبر جدید  آموزش‌ دانشگاه‌های استان مرکزی باید کیفیت‌بخشی شود

رئیس اتاق اصناف استان مرکزی خاطرنشان کرد: بیشترین قشر اصناف استان مرکزی مالیات سطح اول یعنی مبلغ ۲ میلیون تومان تا ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را میپردازند که این قشر حدود ۹۰ درصد اصناف استان را شامل میشود و مالیات این قشر بدون احتساب هیچگونه افزایشی دریافت میشود.

خبر جدید  آب‌ بارش‌ها به سمت تالاب میقان هدایت می‌شود

زند بیان کرد: از تمامی اعضای اصناف استان مرکزی درخواست داریم که تا تاریخ ۳۱ خردادماه امسال، نسبت به تکمیل و ثبت اظهارنامههای مالیاتی خود اقدام کنند و برای تکمیل این روند به کافینتها مراجعه کنند، همچنین درراستای تکمیل اظهارنامهها نهایت دقت را داشته باشند تا قوانین ماده ۱۰۰ و معافیتهای مالیاتی شامل حال آنها شود.

انتهای پیام/


منبع :: اصناف استان مرکزی نسبت به تکمیل اظهارنامه مالیاتی خود اقدام کنند

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد