12:52:48 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اشتغال پایدار عامل امنیت اقتصادی است
خمین – ایرنا – معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: اشتغال پایدار واحدهای تولیدی و صنعتی عامل امنیت اقتصادی است.
اشتغال پایدار عامل امنیت اقتصادی است

به گزارش ایرنا، «سعید فرخی» روز دوشنبه در نخستین کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید دلیجان افزود: در راستای توسعه اقتصادی از واحدهای تولیدی، حمایت می شود و شناسایی و رفع مشکلات آنها در اولویت قرار دارد.
وی ادامه داد: در شرایط اقتصادی حساس کنونی هر واحد تولیدی و صنعتی که ایجاد شغل می کند، گردش اقتصادی را نیز رونق می بخشد.
وی افزود: در شرایط فعلی اولویت اصلی حفظ، ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی با توسعه هدفمند صنایع و واحدهای تولیدی است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: مسئولان دستگاه مختلف اجرایی وظیفه دارند با تمام ظرفیت خود از بخش تولید حمایت کنند.
فرخی گفت: هیچ کس با فعالیت شرکت های بازرگانی مخالف نیست و در فرایند تولید، اگر شرکت های بازرگانی نباشند مشکلاتی به وجود می آید اما دلال بازی و واسطه گری نیز باید نظارت شود.
فرخی بیان کرد: برای رونق تولید عایق رطوبتی در دلیجان همه اختیارات ستاد تنظیم بازار استان به شهرستان دلیجان تفویض می‌شود تا با کمترین مشکلی به فعالیت‌های خود ادامه دهند تا جایگاه دلیجان در تولید و صادرات عایق رطوبتی حفظ شود.
وی بیان کرد: واحدهای تولید کننده عایق رطوبتی نباد دچار خسارت شوند بلکه باید با هماهنگی و تعامل، تولید این واحدها رونق گیرد تا با امنیت و آرامش فعالیت کنند.
نماینده مردم دلیجان و محلات در خانه ملت نیز گفت: برای رونق گرفتن تولید لازم است مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی تأمین شود تا تولیدکنندگان با آرامش و بدون دغدغه به تولید مشغول باشند.
حجت الاسلام «علیرضا سلیمی» افزود: شرایط امروز کشور حساس است و باید برای رفع مشکلات و موانع، تصمیمات کارشناسی اتخاذ شود.
وی، تأمین مواد اولیه واحدهای تولیدی را یکی از مشکلات واحدهای تولید کننده ایزوگام بیان کرد و اظهار داشت: درصورتی ‌که مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولید مهیا نباشد، واحد تولیدی دچار مشکل می‌شود.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید بستر تأمین مواد اولیه را برای واحدهای تولیدی سهل و آسان کرد.
سلیمی، جهش‌های قیمتی در برخی از حوزه‌ها را به‌ عنوان یکی از عوامل تهدید کننده تولید بیان کرد و ادامه داد: در شرایطی که مرکز آمار، نرخ تورم را ۳۵ درصد اعلام کرده اما حق بیمه تأمین اجتماعی ۹۰ درصد افزایش داشته است که این موضوع می‌تواند تولید را با مخاطراتی همراه کند.
شهرستان دلیجان از توابع استان مرکزی با ۵۰ هزار نفر جمعیت در مسیر شاهراه اصلی استان های جنوبی و شرقی با استان های شمالی و مرکزی قرار دارد و تنها خوشه صنعتی کشور در تولید عایق رطوبتی و قطب تولید الیاف پلی استر کشوراست.
۷۲۷۷/۳۰۷۵

خبر جدید  7702 مصدوم نزاع به پزشکی قانونی استان مرکزی مراجعه کردند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد