2:51:46 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استقبال از خط پرواز اراک – تهران ۴۰ درصد افزایش است
اراک – ایرنا – مدیر فرودگاه اراک گفت: استقبال از خط پرواز هوایی اراک – تهران درهفته اول راه اندازی نسبت مدت مشابه بعد آن ۴۰ درصد افزایش یافته است.
استقبال از خط پرواز اراک – تهران ۴۰ درصد افزایش است

«رحیم حسین نسب » روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: خط هوایی اراک – تهران ۱۲ آذرماه امسال با تلاش و پیگیری استانداری و مسئولان استان راه اندازی شد و با معرفی این خط هوایی استقبال مسافران در حال افزایش است.
وی اظهار داشت: فعالان در واحدهای صنعتی استان استقبال خوبی از راه اندازی این خط هوایی دارند و تداوم این برنامه و فرصت سازی می تواند ظرفیت کامل پروازی را رقم بزند.
مدیر فرودگاه اراک اراک با انتقاد از برخی رسانه ها گفت: هماهنگی و آماده سازی بستر لازم برای انتقال خط هوایی به اراک در شرایط فعلی اقتصادی و به سختی انجام شده است و نباید در بازه زمانی محدود با قضاوت زودهنگام توسعه خط هوایی استان به پایتخت را زیر سئوال برد.
حسین نسب افزود: قرارداد پرواز اراک – تهران توسط سازمان همیاری های شهرداری ها ی اراک (چارتر کننده این پرواز) با ایران ‌ایر منعقد شده است.
مدیر فرودگاه اراک گفت: سفر هوایی در این مسیر برای روزهای دوشنبه و در قالب ۲ پرواز و با هواپیمای ATR72 با ظرفیت ۶۷ نفر انجام می‌شود.
حسین نسب گفت: پرواز این خط هوایی ساعت ۶ صبح از تهران به اراک و ۷:۲۰ از اراک به سمت تهران انجام می شود و پرواز دیگر نیز ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه روزهای دوشنبه از تهران به اراک و ۱۷ و ۴۰ دقیقه از اراک به سمت تهران انجام می‌شود.
فرودگاه اراک سال ۷۸ به بهره برداری رسید و نخستین خطوط پروازی مسافری آن از سال ۸۴ با همکاری شرکت های هواپیمایی کشور دایر شد اما به دلیل نواقص فنی در تاسیسات از آن زمان تاکنون به دفعات پروازهای مقطعی را در کارنامه خود داشته است.
۶۹۹۱/۶۰۱۳/

خبر جدید  فعالیت حلقه قدرتمند پزشکان برگ زرینی ازتاریخ انقلاب است


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد