3:26:48 - جمعه 26 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استان مرکزی رتبه اول کشور در رفع موانع تولید را به خود اختصاص داد
اراک- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: استان مرکزی رتبه نخست کشور در رفع موانع تولید و فعال سازی مجدد واحدهای صنعتی راکد را به خود اختصاص داده است.
استان مرکزی رتبه اول کشور در رفع موانع تولید را به خود اختصاص داد

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا حاجی پور شامگاه روز پنجشنبه در جلسه کارگروه مشترک ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و ستاد اقتصاد مقاومتی که با حضور معاون امور صنایع وزیر صنعت در اراک برگزار شد، اظهار داشت: بر اساس دستور و تاکید وزیر صنعت، معدن و تجارت مقرر است جلسه کارگروه مشترک ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ملی و کارگروه‌های استانی در راستای تسریع در تسهیل و رفع موانع تولید در استان‌ها تشکیل شود.

خبر جدید  همکاری فعالان اقتصادی با دولت زمینه ساز رفع چالش های موجود است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی بیان داشت: حضور فعال کارگروه ملی و راه اندازی واحدهای راکد و غیر فعال در استان مرکزی موجب شد در این زمینه استان مرکزی رتبه نخست را کسب کند، همچنین این مهم باعث شد که اولین جلسه در مجموعه استان‌ها با حضور معاون وزیر در اراک برگزار شود.

حاجی پور بیان کرد: با توجه به اقداماتی که در سنوات گذشته در رفع موانع ملی واحدهای بزرگ استان صورت گرفته بود، در اولین جلسه مشترک کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، تأمین منابع مالی، موضوع امور مالیات‌ها و تأمین اجتماعی و بانک‌ها که از مهمترین مسائل واحدهای تولیدی استان مرکزی به شمار می‌رود، مورد بررسی قرار گرفت و با پیگیری‌های معاون وزیر صنعت و تجارت تصمیمات خوبی گرفته شد.

خبر جدید  ۶۶۳ واحد مسکن مهر در استان مرکزی نیمه تمام است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی تصریح کرد: برخی از واحدهای تولیدی هم با توجه به شرایطی که در مجموعه استان دارند مورد تحلیل و بررسی قرار گرفتند و مقرر شد که با تصویب مصوبات مربوط به کارگروه ملی در رفع موانع آنان نیز تصمیماتی اتخاذ شود.

کد خبر ۴۶۰۰۳۷۰


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  تمهیدات لازم به منظور تامین اقلام اساسی در ماه رمضان اندیشیده شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد