2:51:37 - سه‌شنبه 30 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استان مرکزی استان نخست کشور در برخورداری از پوشش فاضلاب است
معاون عمرانی استاندار مرکزی گفت: استان مرکزی استان نخست کشور در برخورداری از پوشش فاضلاب است.
استان مرکزی استان نخست کشور در برخورداری از پوشش فاضلاب است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، مهدی زندیهوکیلیعصر امروز در جلسه شورای اسلامی استان مرکزی که با حضور استاندار مرکزی برگزار شد با اشاره به ترکیب جدید شوراها اظهار داشت: ترکیبی که برای شوراها دیده شده بسیار نوپا بوده و نیاز به حمایت بیشتر دارد اما محدودیتها وجود دارد.

وی افزود: برخی تعارضات قانونی دستگاهها را در این شرایط قرار داده و برای برطرف کردن اساسی مشکلات نیاز به بحثهای قانونی و کشوری است تا بتوانیم بستری برای توسعه فعالیتهای بهینه مجموعه مدیریت شهری در استان فراهم آوریم.

خبر جدید  اراک| مهم‌ترین نیاز کشور شفافیت و روشنگری است

معاون عمرانی استاندار مرکزی با اشاره با تنظیم شیوهنامهای در ارتباط با حوزه روستایی گفت: براساس این شیوهنامه میتوانند برای روستاهای فاقد دهیاری هزینه کنند که امیدواریم این کار بخشی از مشکلات در حوزه روستاهای استان را برطرف کند.

زندیهوکیلی عنوان کرد: به منظور استخر سرپوشیده شهرستان خنداب هم یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار درنظر گرفته شده که این گامی در جهت توسعه زیرساخت های ورزشی در سطح استان مرکزی خواهد بود.

وی با اشاره به بحث فاضلاب شهرستان کمیجان ادامه داد: استان نخست کشور در برخورداری از پوشش فاضلاب هستیم که فاضلاب شهرستان کمیجان هم پس از طی پروسه مربوطه انجام میشود.

جایگاه شورای اسلامی استان در استان مشخص نیست

رئیس شورای اسلامی استان مرکزی با اشاره به جایگاه شورای اسلامی استان مرکزی اظهار داشت: جایگاه شورای اسلامی استان در استان مشخص نیست و مشخص نیست که کجای کار هستیم.

خبر جدید  اجلاسیه‌های شهدای کارگری و شهدای مدافع حرم در استان مرکزی برگزار می‌شود

غلامعلی یارمحمدیافزود: این درحالی است که شورا را ابزار تجلی حضور مردم میدانند و در واقع خاکریز نخست حلقه واسط مردم و دولتمردان است.

وی تصریح کرد: شوراها مسائل و مشکلات مردم را به خوبی درک میکنند و با مشکلات مسئولان هم آشنایی دارند اما عمده کارها با پول برطرف نمیشود، متاسفانه برخی کجسلیقگیها و وعدهها سبب تحمیل فشار و مشکلات بر شورا میشود.

خبر جدید  ۱۵۰ میلیارد ریال بودجه برای پروژه کتابخانه مرکزی استان مرکزی در نظر گرفته شد

یارمحمدی با اشاره به برخی از مشکلات شورای استان گفت: عدم صدور کارت عضویت شوراهای استان با گذشت ۲۰ ماه ، بودجه قطرهچکانی، نبود تجهیزات کافی و سایر موارد از جمله مشکلات شورای اسلامی استان به شمار میروند.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد