20:48:14 - یکشنبه 26 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار مرکزی: ‌خبرگزاری تسنیم با ‌عدالت ‌خبری مرجع کامل و جامعی برای همه جناح‌هاست‌ + تصاویر
استاندار مرکزی با بیان اینکه تنوع و رعایت عدالت خبری از ویژگی‌های کاری خبرگزاری تسنیم است گفت: عدالت خبری سرلوحه کار رسانه‌ها قرار گیرد.
استاندار مرکزی: ‌خبرگزاری تسنیم با ‌عدالت ‌خبری مرجع کامل و جامعی برای همه جناح‌هاست‌ + تصاویر

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سیدعلی آقازاده ظهر امروز در آئین افتتاح ساختمان جدید دفتر استانی خبرگزاری تسنیم در استان مرکزی با اشاره به رسالت مهم فعالان عرصه خبر اظهار داشت: یکی از شاخصههای امام علی(ع) عدالت بود، به فعالان عرصه رسانه و خبر توصیه داریم در بعد اطلاعات، اطلاعرسانی و خبر وصایای امام علی(ع) را بهویژه اجرای عدالت مدنظر قرار دهند، حتما رسانههای شناسنامهدار این توصیه و وصیت امام علی(ع) را اجرا میکنند.

وی با اشاره به حضور فعال خبرنگاران خبرگزاری تسنیم در رویدادهای استان افزود: با این که زمینه فعالیت خبرگزاری تسنیم بیشتر سیاسی است اما همیشه سعی کرده تنوع خبر و عدالت را در تولید اخبار داشته باشد و میتواند به عنوان خبرگزاری کامل و جامع برای همه مطرح شود.

خبر جدید  شعبه مستقیم رسیدگی به جرائم غیرعمد حوزه صنایع در اراک راه‌اندازی می‌شود

استاندار مرکزی تصریح کرد: برخی از سایتها و افراد فاقد هویت و شناسنامه با بیمسئولیتی سعی در ایجاد التهاب و تشنج در فضای جامعه و ایجاد ابهام در افکار عمومی دارند که در این راستا رسانهها با مدیریت اخبار وخبررسانی به موقع، میتوانند نسبت به خنثیسازی این شیطنتها اقدام کنند.

عدالت خبری سرلوحه کار رسانهها قرار گیرد

آقازاده بیان کرد: امروز در فضای رسانهای استان، شاهد یک تعامل خوب هستیم، باید این تعامل را حفظ، تقویت و گسترش دهیم زیرا در شرایط کنونی از نظر داخلی و همچنین مسائل بیرونی، کشورنیاز به این وحدت رسانهای دارد.

وی با اشاره به قرار داشتن در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: باتوجه به پیشرو بودن انتخابات همه باید وصایای امام علی(ع) بهویژه رعایت عدالت را در کانون توجه خود قرار دهیم و در همه حالات زندگی آن را اجرا و حفظ کنیم.

خبر جدید  عملکرد قضات براساس شاخص‌های مختلف رصد و ارزیابی می‌شود

استاندار مرکزی عنوان کرد: باید در سال انتخابات، با رعایت عدالت وبیطرفی، موضوع انتخابات مدنظر قرار دهیم و با کردار و گفتار خود همه را به حرکت در مسیر صراط مستقیم ترسیم شده، موظف کنیم.

ملت ایران پاسخ دشمن را با حضور قاطع روز قدس میدهد

آقازاده با اشاره به قرار داشتن در آستانه روز قدس خاطرنشان کرد: باتوجه به وضعیت کشور، فشارهای وارده بر مردم و تحریمهای ظالمانه در راهپیمایی روز قدس، مردم با حضور پررنگ خود پاسخ این همه ظلم را خواهند داد.

خبر جدید  بهار ۹۸| تردد در جاده‌های استان مرکزی ۱۷ درصد افزایش یافت

وی ادامه داد: حضور باشکوه مردم سبب ترس وباز شدن بیشتر چشم دشمن به سمت واقعیتهای میشود، امیدواریم مردم با حضور خردمندانه و هوشمندانه خود در روز قدس مثل ۴۰ سال گذشته به همه یاوهگوییهای دشمنان و اخبار جعلی که علیه جمهوری اسلامی ایران به خورد جهانیان میدهند، پاسخ محکمی دهند.

انتهای پیام/ ع


منبع :: استاندار مرکزی: ‌خبرگزاری تسنیم با ‌عدالت ‌خبری مرجع کامل و جامعی برای همه جناح‌هاست‌ + تصاویر

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد