به گزارش برنا از اراک ، حسین خبیری ضمن بیان این مطلب افزود: متاسفانه در لیگ یک سرمایه گذاری و برنامه اصولی محلی از اعراب ندارد و فوتبال پاک در کمال تاسف، بی معنی بوده و تلاشی بی سرانجام به حساب می آید.

وی خاطرنشان کرد: اشتباهات داوری و مسائل پشت پرده و غیرفوتبالی امروز مهم ترین عامل تعیین کننده تیم های برنده مسابقات است و گویا پاک کار کردن در این فوتبال هیچ ارزشی برای متولیان آن ندارد.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اضافه کرد: اینطور که از اتفاقات هفته های اخیر لیگ یک بر می آید سازمان لیگ و کمیته داوران نسبت به تلاشها و زحمات بدون شائبه و تماماً ورزشی باشگاههایی مثل آلومینیوم که به فوتبال پاک برای کسب نتیجه متوسل شده اند، بی تفاوت اند و ما بیهوده برای کسب نتیجه از راه درست و اصولی خود را به زحمت انداخته ایم.

خبیری با اشاره به اینکه نمی توان از مسیری پاک در لیگ یک به موفقیت رسید، اظهار داشت: بنظر می رسد راه موفقیت و صعود در لیگ یک راهی غیر از مسیر پاک و درست و فوتبالی است که البته باید بگویم حاضر هستم برای همیشه از فوتبال جدا شوم اما ذره ای از سلامت و شرافت خود را در این راه حراج نکنم.

خبر جدید  خسارت دیدگان ناشی از سیل در کشور نگران نباشند / سدها نقش قابل توجهی در کنترل سیلاب ها ایفا کردند / استان مرکزی سهم زیادی در تحقق منویات رهبری در راستای رونق تولید دارد

وی مسبب وضع موجود را کمیته داوران دانست و گفت: وجود تمامی این ناپاکی ها و حق خوریها به کمیته داوران برمیگردد و عملکرد ضعیف این کمیته سبب شده است باشگاه ها از اشتباهات داوری به ستوه آیند، همانطور که در دو هفته و در دیدارهای ما با گل گهر و خونه به خونه داور به راحتی و با تصمیماتی عجیب در خصوص تکرار پنالتی ها ۴ امتیاز آلومینیوم را از این گرفت آن هم در حالی که ۲ امتیاز آن در برابر رقیب مستقیم آلومینیوم از دست رفته و می تواند تاثیری دو چندان در سرنوشت صعود داشته باشد.

خبر جدید  یکه تازی خوشه طلایی در لیگ دسته دو فوتبال

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم تصریح کرد: دیگر نمی توان اسم چنین اتفاقی را اشتباه داوری گذاشت، چرا که در یک مورد طی دو بازی دو تصمیم متقاوت و سلیقه ای اتخاذ شده و تمام زحمات ما را برای رسیدن به صدر حدول به باد داده است.یکی اعلام پنالتی ناحق که دروازه بان ما مهار کرده و ناحق تر از آن تکرار پنالتی که منجر به گل برای گل گهر شد و ۲ امتیاز ما را سوزاند و امروز هم پنالتی دقایق پایانی و سه امتیازی ما به گل تبدیل شد اما داور در یک تصمیم بحث برانگیز رای به تکرار داد که پنالتی تکراری از دست رفت.

خبیری خاطرنشان کرد: سازمان لیگ و کمیته داوران می بایست هر چه زودتر تکلیف خود را با حق خوریهای اینچنینی مشخص کنند چرا که نمی شود از یک طرف انتظار فوتبال پاک داشت و در ظاهر بر آن تاکید کرد اما از طرف دیگر با تصمیمات ناپاک حق تیم ها را پایمال نمود. این رفتارها فقط باشگاهها را از فعالیت و سرمایه گذاران را از سرمایه گذاری در فوتبال دلسرد می کند که دیر یا زود دود این اتفاق به چشم فوتبال و فدراسیون آن می رود.

خبر جدید  عملکرد دستگاه های متولی در خدمت رسانی به مسافران نوروزی ارزیابی می شود

وی در پایان افزود: حالا که بازی های لیگ یک به هفته های حساس خود رسیده است به کمیته داوران و سازمان لیگ هشدار می دهم که بساط این حق خوریها و ناداوریها را جمع کنند چرا که صبر ما از تصمیمات اشتباه داوری لبریز شده است. در صورت ادامه این روند که به پایمال شدن زحمات جماعت عظیمی از مردم، کارگران زحمتکش فعال در صنایع و پس از آن تیم و اعضایش می انجامد، می بایست من بعد آنها خود پاسخگوی تبعات حق خوریهایی از این دست باشند.