23:14:21 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارتقای کیفیت تولیدات داخلی به منظور رونق اقتصادی ضروری است
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالوهاب ادب‌آوازه روز سه‌شنبه در هجدهمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی و هفتمین کنفرانس ملی آزمایش های غیرمخرب در اراک اظهار داشت: تلاش ما باید بر محوریت ارتقای کیفیت ساخت تولیدات داخلی باشد و همواره از این محصولات تولیدی داخلی استفاده کنیم. وی افزود: ارائه آموزش های تخصصی ویژگی اولویت دار […]
ارتقای کیفیت تولیدات داخلی به منظور رونق اقتصادی ضروری است

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالوهاب ادب‌آوازه روز سه‌شنبه در هجدهمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی و هفتمین کنفرانس ملی آزمایش های غیرمخرب در اراک اظهار داشت: تلاش ما باید بر محوریت ارتقای کیفیت ساخت تولیدات داخلی باشد و همواره از این محصولات تولیدی داخلی استفاده کنیم.

وی افزود: ارائه آموزش های تخصصی ویژگی اولویت دار ما محسوب می شود که در این راستا کنفرانس های بین المللی، نشست های هم اندیشی و مسابقاتی در رشته های مختلف اعم از گرافیک و عکاسی برگزار کرده ایم.

رئیس انجمن جوشکاری و آزمایش های غیرمخرب ایران خاطرنشان کرد: ازجمله اقدامات انجام شده توسط این انجمن می توانیم به معرفی فناوری های نوین در شاخه های ذیربط، تشویق در به کارگیری اوتوماسیون و روباتیزاسیون به جای روش های سنتی در صنعت و به کارگیری مهارت، علم و هنر و هر آنچه که در این راستا راهگشا و اثربخش تلقی می شود اشاره داشته باشیم.

ادب‌آوازه تصریح کرد: در حال حاضر همکاری با دانشگاه ها، مراکز علمی و پژوهشی، سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی برای رشد روز افزون دانش جوشکاری و آزمایش های غیرمخرب به انجام می رسد و امیدواریم گستره آن به حد مطلوب برسد.

وی ادامه داد: سازمان ملی استاندارد ایران پوستری با تاکید بر خرید و استفاده از کالای ملی منتشر کرد و این مساله را به اطلاع عموم رساند تا مردم با کالاهای ساخت داخل و تکیه بر تولیدات داخلی آشنا شوند اما کشورهای توسعه یافته مسئولان کشوری خود را ملزم می کنند تا در زمینه تولید زیرساخت ها تنها از تولیدات داخلی کشورشان استفاده کنند.

رئیس انجمن جوشکاری و آزمایش های غیرمخرب ایران عنوان کرد: این انجمن آمادگی خود را برای همکاری با تمامی صنایع خصوصی و دولتی که فعالیت های پروژه ها و محصولات آنها به نوعی با جوشکاری و اطمینان از سلامت محصولات و ساخت و ساز آنها با آزمایش های غیرمخرب ارتباط دارد و همچنین با دانشگاه ها و مراکز پژوهشی در راه برطرف کردن مشکلات موجود و تبدیل روش های سننتی به فناوری های نوین و اتوماسیون در راستای ارتقاء کیفیت ساخت داخل، اعلام می کند.

تبليغات
بانک پاسارگاد