4:26:51 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارتقای فعالیت‌های فرهنگی با هم‌افزایی محقق می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: هم‌افزایی دستگاه‌های فرهنگی در رشد و ارتقای فعالیت‌های دینی، فرهنگی و هنری و جذب مخاطبان کارگشاست.
ارتقای فعالیت‌های فرهنگی با هم‌افزایی محقق می‌شود

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، حجتالاسلام عباس دانشی در دیدار با مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکزی گفت: همافزایی دستگاههای فرهنگی در رشد و ارتقای فعالیتهای دینی، فرهنگی و هنری و جذب مخاطبان کارگشاست.

وی بیان کرد: برای آینده رشد و ارتقای کمی و کیفی فعالیتهای فرهنگی و هنری که در استان مد نظر است، باید بتوان حس اراکدوستی و توجه به این شهر را بیشتر کرد.

خبر جدید  برای حل مشکلات جامعه به سمت دانش‌بنیان شدن گام برداریم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکزی گفت: هر چه تعامل دو دستگاه فرهنگی و هنری بیشتر باشد مخاطبان و شهروندان خدمات بهتری را دریافت میکنند و در شرایطی که فقدان منابع مالی بسیار است، همافزایی دستگاههای فرهنگی در رشد ارتقای فعالیتهای دینی، فرهنگی و هنری در جذب مخاطبان کارگشاست.

وی اظهار کرد: با انجام تفاهمنامههای مشترک و ایجاد بستر همکاری و هماندیشی در برگزاری نشستها، اجلاسها، همایشها و سایر فعالیتها میتوان تاثیرخوبی را در سطح استان شاهد باشیم.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی استعدادهای ورزشی را شکوفا کرده است

در ادامه این دیدار مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکزی هم اظهار کرد: تعامل و مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکزی میتواند بهعنوان سرباز فرهنگی در رشد فرهنگی کودکان و نوجوانان اثربخش باشد.

قنبری با تأکید بر اینکه اگر به مقوله تربیت فرزندان توجه شود، عنوان کرد: هرچه خانوادهها در کنار بحث آموزش به مسائل تربیتی کودکان و نوجوانان اهمیت دهند، آسیبهای اجتماعی کمتر میشود و مراکز فرهنگی را مراکزی امن میدانند.

خبر جدید  دانشگاه نباید باشگاه احزاب باشد

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکزی، تقویت آموزش، همکاری با فرهنگ وارشاد اسلامی استان در حوزه فعالیتهای فرهنگی هنری و رسانه را از برنامههای این مرکز عنوان کرد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد