1:42:29 - شنبه 29 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارتقاء شاخص های فرهنگی با نهضت سواد آموزی
استاندار مرکزی با صدور پیامی به مناسبت سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی (۷ دیماه) گفت: نهضت سواد آموزی در و اجتماعی و آگاهی بخشی به جامعه نقش مهمی دارد.
ارتقاء شاخص های فرهنگی با نهضت سواد آموزی

به گزارشخبرگزاری صداوسیمامرکز اراک؛ استاندار مرکزی در این پیام آورده است: سازمان نهضت سواد آموزی در ۷ دیماه سال ۱۳۵۸ بر پایه فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) و به پشتوانه بصیرت و دوراندیشی آن حضرت شکل گرفت. تشکیل این نهاد، استمرار پیام خودباوری و تداوم شعار استقلال و آزادی بود و رسالت خطیر آن ریشه کنی مطلق بیسوادی است.
سیدعلی آقازاده بیان کرده است: بی شک از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی، دسترسی عموم مردم به آموزش و پرورش و سواد آموزی است که موجب ارتقای علم و دانش و سطح آگاهی جامعه می شود و امری ضروری و مهم برای دستیابی به توسعه و پیشرفت است.
استاندار مرکزی تصریح نموده : توجه به مقوله آموزش و سوادآموزی در درک بهتر مردم از مسائل اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، ارتقای سطح نیروی انسانی که مهمترین سرمایه کشور است، ارتقای کیفیت زندگی، کاهش آسیب های اجتماعی و … نقش مهمی دارد از این رو باید با عزم همگانی و استفاده از تمام ظرفیت های استان از جمله سازمان های مردم نهاد برای ریشه کن شدن بی سوادی تلاش کرد.

خبر جدید  دختر نوجوان اراکی استعداد برتر تیروکمان کشور

سیدعلی آقازاده ابراز کرده است: سوادآموزی، اقتضای روح و مرام انقلاب اسلامی است و به برکت فرمان امام راحل(ره)، خیزشی عظیم در این زمینه پایهگذاری شد که ثمره این تلاشها، برخورداری ۹۷ درصد از جمعیت ۱۰ تا ۴۹ سال استان از نعمت سواد است که امیدوارم با جدیت و تلاش همه جانبه و همگانی شاهد ریشه کن شدن بیسوادی در استان و کشور باشیم .
استاندار مرکزی ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفتم دی ماه، سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی از زحمات و تلاشهای فعالان عرصه سوادآموزی استان مرکزی تقدیر و تشکر نموده، از درگاه خداوند منان برای همگان توفیق روزافزون در خدمترسانی مخلصانه و مجاهدانه به مردم شریف ایران اسلامی را مسألت کرده است.
منبع :: http://markazi.iribnews.ir

خبر جدید  خودکفایی در تولید کیت های آنالیز آب در استان مرکزی
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد