20:52:14 - یکشنبه 10 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ارتباط صنایع کوچک و متوسط استان مرکزی با شرکت‌های مدیریت صادرات افزایش می‌یابد
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی گفت: برای توسعه در بحث صادرات به‌ویژه در صنایع کوچک و متوسط یکی از راه‌های مطمئن اتکا و برقراری ارتباط واحدهای کوچک و متوسط با شرکت‌های ای ام سی است که برای تقویت این ارتباط تلاش می‌کنیم.
ارتباط صنایع کوچک و متوسط استان مرکزی با شرکت‌های مدیریت صادرات افزایش می‌یابد

بهگزارشخبرگزاری تسنیمازاراک، مصطفی آمره عصرامروز در جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان مرکزی که در سالن جلسات استانداری برگزار شد با اشاره به اقدامات شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی در حوزه توسعه صادرات اظهار داشت: اعتقاد داریم که بخش قابل توجهی از صادرات میتواند توسط صنایع کوچک و متوسط بخش صنعت انجام شود که شرکت شهرکهای صنعتی متولی این حوزه است.

وی افزود: در حوزه توسعه صادرات اقداماتی را انجام میدهیم و به نظر میرسد برای داشتن صادرات خوب بایدطیف گستردهای ازاقداماتاعم از فنی، بحثهای نمایشگاهی و سایر موارد داشته باشیم، در چند سال گذشته تلاش کردیم با هماهنگی اتاق بازرگانی نمایشگاههایی مورداتاق تاکید را در برنامه کاری خود قرار دادهو حمایتکنیم.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی تصریح کرد: سال گذشته ۸۵ عنوان نمایشگاه خارجی را سازمان صنایع کوچک به شهرکهای صنعتی اعلام کرد تا از واحدهای متقاضی بازدید از نمایشگاهها حمایت کند و بخشی از هزینههای شرکت در نمایشگاهها را پرداخت کند.

خبر جدید  بیش از ۱۸ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در استان مرکزی پرداخت شد

آمره بیان کرد: سال گذشته در شاخصهای ما مشخص شده بود که از ۴۰۰ واحد صنعتی برای شرکت در نمایشگاههای داخلی و خارجی حمایت کنیم که ۴۱۲ واحد صنعتی توانستند از یارانه شرکت شهرکهای صنعتی که برای شرکت در نمایشگاهها پرداخت میکند استفاده کنند.

وی ادامه داد: بحث مطالعات بازار را برای خوشه نفت و گاز از دیگر برنامهها بوده، شرکت در نمایشگاههای خارجی را داشتیم که نفت و گاز عمان، موسکو، ترکمنستان، امارات و عراق بوده است.

خبر جدید  اراک| سیستم جمع‌آوری و تصفیه فاضلاب‌های روستاهای مجاور سد کمال صالح اجرا می‌شود

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی عنوان کرد: اگر بخواهیم در این شرایط، توسعه در بحث صادرات به ویژه در صنایع کوچک و متوسط اتفاق بیفتد، یکی از راههای مطمئن اتکا و برقراری ارتباط واحدهای کوچک و متوسط با شرکتهای ای ام سی است که برای تقویت این ارتباط تلاش میکنیم.

توسعه نمایشگاهی در استان مرکزی اتفاق افتاده است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی هم در این جلسه با اشاره به لازم بودن شرایطی برای ورود به بازار عرضه گفت: باید در نظر داشت که یک سری از پیش نیازها برای انجام امور لازم است برای مثال ورود به عرصه عرضه ملزوماتی را میطلبد که باید به دنبال راهکاری برای ورود به این عرصه در بورس باشیم.

خبر جدید  مردم و مسئولان در جهت قناعت و مصرف بهینه از منابع حرکت کنند

سعید فرخی افزود: کم شدن عناوین نمایشگاهی تقویم نمایشگاهی را از تخصصی شدن خارج میکند و بنده خیلی با این موضوع موافق نیستم.

وی تصریح کرد: منافع شرکت نمایشگاهی برای ما مهم نیست و مهمترین موضوع در بحث برگزاری نمایشگاه کمک به توسعه صادرات استاناستو ملاک برگزاری نمایشگاه تخصصی، آئیننامه و قانون است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی بیان کرد: خوشبختانه توسعه نمایشگاهی در استان مرکزی اتفاق افتاده و نمایشگاه را در سطح و کیفیت خوبی داشتیم که فروش نسبتا فوقالعادهای هم داشته است.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد