۱۱:۴۸:۱۵ - چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اراک| فتح خرمشهر نقطه عطف عملیات‌های دفاع مقدس بود
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی فتح خرمشهر را نقطه عطف جنگ تحمیلی علیه ایران دانست و گفت: عملیات بیت‌المقدس مسیر آینده انقلاب اسلامی را باز کرد.
اراک| فتح خرمشهر نقطه عطف عملیات‌های دفاع مقدس بود

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، به نقل از روابط عمومی سپاه روحالله استان مرکزی، سردار محسن کریمی در جمع فعالان فرهنگی و هنری استان مرکزی، عملیات بیت المقدس را از مهمترین و استراتژیکترین عملیاتهای رزمندگان در دوران دفاع مقدس دانست و گفت: این عملیات نقطه عطف تاریخ جنگ ایران و عراق محسوب میشود.

وی افزود: در واقع عملیات الی بیتالمقدس گذشتهای را به اثبات رساند و مسیر آیندهای را برای انقلاب اسلامی ترسیم کرد.

فرمانده سپاه روحالله استان مرکزی با اشاره به اهمیت این عملیات بیان کرد: گذشتهای را که این عملیات توانست به اثبات برساند، قدرت انقلاب اسلامی در برابر قدرتهای مادی دنیا بود.

سردار کریمی با بیان اینکه سلسله عملیاتهایی در دوران دفاع مقدس برای شکست دشمن پایهریزی شد، گفت: مجموعه این طرحهای مهم در قالب عملیات کربلا توسط رزمندگان انجام شد که عملیات ثامنالائمه، طریقالقدس و بیتالمقدس از جمله این عملیاتهای مهم بودند.

وی افزود: بعد از این عملیات، تاکتیک دشمن عوض شد و با تمام امکانات کشورهای به اصطلاح ابرقدرت علیه ایران اسلامی به پا خواستند.

فرمانده سپاه روحالله استان مرکزی با بیان اینکه رزمندگان در دوران دفاع مقدس با دست خالی و با حداقلها در برابر دشمن ایستادگی کردند، گفت: طی ۲۳ روز توانستیم ۵۴۰۰ کیلومتر از خاک کشور را آزاد کنیم و بیش از ۲۰ هزار اسیر به اسارت گرفتیم.

سردار کریمی تحول روحی و معنوی رزمندگان را فتحالفتوح پیروزی دفاع مقدس دانست و افزود: این رزمندگان با چنین روحیات و حال و هوایی که تنها برای رضای خدا در میدان حاضر شدند را نمیتوان در تاریخ پیدا کنیم.

وی عمل صالح رزمندگان را عامل مهم عنایت خداوند در عملیاتهای دفاع مقدس دانست و خاطرنشان کرد: دشمن وقتی در شرایطی است که خودش را باخته، تنها با یک قدم روبه جلو به نابودی میرسد و رزمندگان وقتی به وعدههای الهی ایمان کافی داشتند، خداوند به ایمان آنها هم برکت داد.

انتهای پیام/ ع


منبع :: اراک| فتح خرمشهر نقطه عطف عملیات‌های دفاع مقدس بود

تبليغات
بانک پاسارگاد