2:12:41 - جمعه 3 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اراک| حمایت مردم از سپاه پاسداران نشانه مردمی‌بودن این نهاد مقدس است
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمایت مردم از مجموعه سپاه پاسداران موید و نشانه مردمی‌بودن این نهاد مقدس است گفت: قدرت تدافعی و نظامی سپاه یک قدرت کم‌نظیر در دنیا و منطقه است.
اراک| حمایت مردم از سپاه پاسداران نشانه مردمی‌بودن این نهاد مقدس است

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، علی اکبر کریمی عصر امروز در نشست صمیمی اعضای هیات امناء خانه سازمانهای مردمنهاد با فرمانده سپاه روحالله استان مرکزی با اشاره به جایگاه سمنها در کشور اظهار داشت: متاسفانه یک قانون جامع و منسجم برای اداره سازمانهای مردم نهاد را نداریم، اگر چه هیئت وزیران آیین نامهای تصویب کرده که آخرین نسخه آن در سال ۹۵ تصویب و ابلاغ شد.

وی افزود: قطعا هر چقد ما در عرصه ایجاد بستر مناسب تعامل سازمانهای مردمنهاد با سازمانها و ادارات فعال موجود در کشور تلاش کنیم به همان میزان اثرات مثبت آن را مشاهده میکنیم.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سازمانهای مردمنهاد مجموعههایی هستند که از قلب مردم برخاستهاند و با کمک و حمایتهای مردمی در عرصههای مختلف فعالیت میکنند.

کریمی بیان کرد: دستگاههای دولتی میتوانند با در اختیار گذاشتن بخشی از امکانات خود به این شبکههای گسترده مردمی اهداف و وظایف خود را باشرایط مناسبتر و هزینه بسیار کمتری محقق کنند که در حال حاضر نیز این شبکههای مردمی هر کدام به نوعی با ادارات مربوطه مرتبط هستند.

وی عنوان کرد: این جلسه با عنوان نخستین جلسه در راستای ایجاد ارتباط سازنده بین سازمانهای مردمنهاد و ادارات تشکیل شده است.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: واگذاری فعالیتها و پروژههای دستگاههای اجرایی به سمنها سبب راهگشایی برای دولت و دستگاههای دولتی بوده، یکی از دغدغههای ما در سازمانهای مردمنهاد دستگاههای دولتی و ادارات در قالب این تعامل و همکاری دخالتی در فعالیتهای آنها نداشته باشند زیرا این خلاف ذات سازمانهای مردمنهاد است.

خبر جدید  آموزش‌های مهارتی به منظور عبور از فقر مهارتی در استان مرکزی توسعه یابد

کریمی اضافه کرد: برقرای ارتباط و تعامل بین سپاه روحالله استان مرکزی و سازمانهای مردم نهاد، سبب ایجاد اثرات مثبتی در سطح استان مرکزی میشود.

وی خاطر نشان کرد: سازمان گسترده و مردمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سازمانی برخاسته از قلب مردم و انقلابی بوده که با اقتصاد سازمان گسترده بسیج با ابتکار حضرت امام(ره) گستردهترین سازمان کشور است.

وی افزود: تشکیل ارتش ۲۰ میلیونی سپاه پاسداران در منطقه و جهان جایگاه ویژه و ممتازی به این سازمان برای ارتباط عمیق با مردم ایجاد کرد و حماسههای بزرگی که سپاه و بسیج در سالهای دفاع مقدس برای حفظ و حراست از انقلاب اسلامی و امنیت مردم به وجود آوردند و همچنین ورود گسترده سپاه و بسیج در عرصه سازندگی بسیار آثار گستردهای داشته است.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حمایت مردم از سپاه در همه موارد حتی در تروریست خواندن این سپاه مقدس به وسیله آمریکا، نشاندهنده مردمی بودن این نهاد مقدس است.

کریمی بیان کرد: این ظرفیت و ارتباط دو طرفه وجود داشته که بتوانیم در کنار هم و با استفاده از ظرفیتهای یکدیگر اهداف سازمانهای مردمنهاد را توسعه و اهداف مردمی و انقلابی سپاه پاسداران را دنبال کنیم.

انتهای پیام/ u


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد