2:45:35 - یکشنبه 28 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اراک| بیشتر واگذاری‌ شرکت‌ها در کشور با شکست مواجه شده است
نماینده مردم شازند در مجلس گفت: بیشتر واگذاری‌ شرکت‌ها در کشور با شکست مواجه شده است.
اراک| بیشتر واگذاری‌ شرکت‌ها در کشور با شکست مواجه شده است

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، علی ابراهیمی عصر امروز در نشست صمیمی استاندار مرکزی با جامعه کارگری استان مرکزی با اشاره به شعار سال اظهار داصت: پس از چندین شعار سال اقتصادی، باید گفت شعار رونق تولید محقق نمیشود مگر با دستان توانمند کارگران، یکی از الزامات اصلی رونق تولید داشتن بازار مصرف است.

وی افزود: اگر تولید بدون بازار مصرف باشد بهصورت عملی رونق تولید محقق نمیشود، برهمین اساس باید یک نگاه ویژه به بازار داخل و خارج داشته باشیم و یک سیاست حساب شده و در چهارچوب مناسب که کمترین تغییر را دارد وجود داشته باشد تا به سرمایهگذاران برای سرمایهگذاری اطمینان دهد.

خبر جدید  اراک| برخی علی‌رغم تاکیدات مکرر اهتمامی برای به‌کارگیری مدیران بومی ندارند

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هماکنون دو نکته وجود دارد، نخست شرایط اقتصادی که تحت تحریمهای یکجانبه، شدید و ظالمانه آمریکا و دوم کاهش ارزش پول ملی است که عرصه را برای فعالیت تنگ کرده و آسیبهایی را وارد کرده است.

ابراهیمی بیان کرد: هرچند این تحریمها مزایایی هم مثل توجیحدار شدن صادرات محصولات و روی آوردن به استفاده از کالاهای تولید داخل را داشته است اما زمینهها باید برای تولید باکیفیت فراهم شود، در کلان کشور از این که اقتصاد ما یک اقتصاد دولتی است رنج میبرد.

خبر جدید  ۵۷۸ فقره پرونده در حوزه کالا و ارز به تعزیرات حکومتی استان مرکزی ارجاع شد

وی عنوان کرد: اقتصاد دولتی و خصوصی تفاوتهایی جدی دارند، در کشور یک حالت بینابینی وجود دارد که سبب ایجاد سردرگمی شده است، ما باید یا کاملا به شرکتهایخصوصی اعتماد کنیم یا اینکه مثل مدلملی باشیم.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برای به نتیجه رسیدن سریعتر هرکجا که نیاز باشد مجلس ورود میکند، زیرا بلتوجه به شرایط کنونی دیگر زمان فرصتسوزی را نداریم.

ابراهیمی ادامه داد: با درایت مسئولان استان، استان مرکزی جزو استانهایی است که شرایط خوبی را دارد، صنایع بزرگ مستقر در استان وظایف و مسئولیتهای بزرگ خود را در برابر مردم استان انجام ندادهاند.

خبر جدید  مرکزی| محور روستایی تخریب‌شده در سیل تفرش ترمیم شد

وی با اشاره به خصوصیسازی گفت: در شرایط کنونی نباید ریسک کرد، واگذاریها در شکر شبهدولتی بوده و به بخش خصوصیسازی نمیدهند، به جز صنایع پتروشیمی، بیشتر واگذاری شرکتها در کشور با شکست مواجه میشوند، دلیل موفقیت شرکتهای پتروشیمی این است که هزینه کارگری و مخارج آنها به ریال و درآمد آنها با دلار است.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد