۱۱:۴۵:۳۲ - چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اختیارات استان ها دراعطای تسهیلات رونق تولید به صنایع افزایش یافت
اراک- رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان مرکزی گفت: اختیارات استان ها در اعطای تسهیلات رونق تولید به صنایع افزایش یافته واگر واحدی بیش ازسقف معین تسهیلات درخواست کرد تقاضای آن بررسی می شود.
اختیارات استان ها دراعطای تسهیلات رونق تولید به صنایع افزایش یافت

به گزارش خبرگزاری‬ مهر، ‬محمدرضا حاجی پور اظهار داشت: امسال تاکنون ۷۰ واحد صنعتی در نقاط مختلف این استان برای دریافت تسهیلات رونق تولید در سه بخش سرمایه در گردش، سرمایه ثابت و بازسازی و ‏نوسازی صنایع‬ در سامانه بهین یاب نام نویسی کرده اند.

وی افزود: سامانه بهین یاب از ابتدای امسال فعال است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به این سامانه نوع درخواست و میزان تسهیلات مورد نیاز خود را ثبت کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی بیان کرد: درخواست‌های متقاضیان در کارگروه استانی مورد ارزیابی قرار گرفته و پس از ابلاغ اعتبارات به بانک‌های عامل، پرونده‌ها به بانک‌ها ارسال می‌شود.

حاجی پور اظهار داشت: براساس تصمیمات جدید، این اختیار به استان‌ها تفویض شده که اگر واحدی بیش از ‏سقف تعیین شده تسهیلات درخواست کرد پس از بررسی در کارگروه، ‏این میزان تسهیلات برای واحد منظور شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی اضافه کرد: سال گذشته ۱۳ هزار و ۷۷ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به بیش از یک هزار و ۶۰۰ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی پرداخت شد که از مجموع تسهیلات پرداختی به واحدهای تولیدی استان مرکزی، هشت هزار و ۵۵ میلیارد ریال از محل منابع داخلی بانک‌ها و مابقی نیز از محل تسهیلات رونق تولید به متقاضیان پرداخت شد.

وی اضافه کرد: از ۱۳ هزار و ۷۷ میلیارد ریال تسهیلات این استان، چهار هزار و ۲۴۷ میلیارد ریال در بخش سرمایه در گردش صنعت، ۳۱ میلیارد ریال در بخش سرمایه ثابت صنعت و ۱۴۲ میلیارد ریال نیز در بخش بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی پرداخت شده است.

کد خبر ۴۶۰۵۲۰۶


منبع :: https://www.mehrnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد