11:22:18 - دوشنبه 18 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اختصاصی|شرط وزیر راه و شهرسازی برای فروش بلیت چارتری هواپیما + فیلم
گروه استان‌ها ـ وزیر راه و شهرسازی آخرین جزئیات روند فروش بلیت‌های نوروزی را تشریح کرد و گفت: فروش چارتری برای مسیرهای‌ زیارتی و سیاحتی اشکال ندارد.
اختصاصی|شرط وزیر راه و شهرسازی برای فروش بلیت چارتری هواپیما + فیلم

محمد اسلامی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک با اشاره به ادامه روند فروش بلیتهای چارتری هواپیما با وجود ممنوعیت این فروش توسط رئیس هواپیمایی کشور اظهار داشت: فروش چارتری برای مسیرهایی که یک بسته سفر وجود دارد، برای مسیرهای زیارتی و سیاحتی اشکال ندارد.

وی افزود: اشکال زمانی پیش میآید که پروازهای برنامهای را به صورت چارتری میفروشند که این خلاف است و هواپیمایی کشوری از یک بهمنماهتذکر کتبی در این ارتباط را شروع کرده و چنانچه این روند ادامه داشته باشد باید با این شرکتها برخورد کند.

وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به سئوال دیگر خبرنگار تسنیم در مورداشکال و قطعی در سایت فروش راهآهن نیز گفت: راهآهن هم باید پشتیبانی سایت خود را حتما به هنگام کند تا مشکل قطعی نداشته باشد.

خبر جدید  رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی خواستار بودجه تکمیل پروژه بیمارستان ولیعصر اراک شد

اسلامی تصریح کرد: امیدواریم مشکلی که پیش آمده بود برطرف شده باشد و مردم بتوانند راحت از این سایت استفاده کنند.

وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به سئوال خبرنگار تسنیم دربارهافزایش قیمت بلیت اتوبوس نیز گفت: افزایش قیمت بلیتها طبیعی است، همیشه شبهای عید به سبب این که اتوبوسها یک مسیر را خالی طی میکنند افزایش قیمت به طور طبیعی اتفاق میافتد که انجمن صنفی مربوط به انها قیمتها را اعلام میکند و بعد از تعطیلات نوروزی دوباره قیمتها به حالت طبیعی برمیگردد.

خبر جدید  تامین اجتماعی در استان مرکزی ۱۲۰میلیارد تومان به مستمری بگیران خود پرداخت می‌کند

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد