12:13:18 - دوشنبه 11 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای ۴۰هزار پروژه محرومیت‌زدایی توسط بسیج سازندگی در سال ۹۸+فیلم
گروه استان‌ها ــ رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: ۴۰هزار پروژه محرومیت‌زدایی توسط بسیج سازندگی در سال ۹۸ اجرا ‌می‌شود.
اجرای ۴۰هزار پروژه محرومیت‌زدایی توسط بسیج سازندگی در سال ۹۸+فیلم

محمد زهرایی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به مهمترین پروژههای بسیج سازندگی سال ۹۸ اظهار داشت: بسیج سازندگی در سال ۹۸ بهدنبال اثربخشی، کیفیسازی و مسئله محور کردن فعالیتها است، برنامهمحور حرکت کردن سبب فاصله گرفتن از کار پروژهای و مقطعی میشود، نگاه کاربردی به مأموریتها نیز سبب افزایش اثربخشی و بهرهوری میشود.

وی افزود: در حوزه محرومیتزدایی، تجمیع پروژهها بهسمت نشان دادن قلهها است، طرح خدمترسان در سراسر کشور بهعنوان طرح ۴۰ هزار پروژه زودبازده، عمرانی و محرومیتزدا با تعامل و نگاه رویکردی به همسویی و همافزا کردن ظرفیتهای مردمی، خیران و گروههای جهادی بهویژه در اجرای پروژهها رقم خورد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور تصریح کرد: این طرح خدمترسان، توانایی در انجام امور و کارآمدی نظام را نشان میدهد، دومین مورد مسئلهمحورکردن فعالیتها و مأموریتها است، یعنی مردم حرکت بهسمت مواردی مثل آب و اشتغال را لمس میکنند زیرا دغدغهها به دغدغه مردم نزدیک میشود، بسیج سازندگی این امور را در دست کار خود قرار داده است.

خبر جدید  اراک| سیستم جمع‌آوری و تصفیه فاضلاب‌های روستاهای مجاور سد کمال صالح اجرا می‌شود

زهرائی عنوان کرد: بسیج سازندگی بهسمت پروژههای آب حرکت کرده و از ۴۰ هزار پروژه خود نزدیک به ۱۳ هزار پروژه مربوط به آب، اشتغال، پروژه و زیرساخت هستند، یعنی زمینهای برای متوقف نشدن آن فراهم کرده است.

وی ادامه داد: در بحث اشتغال، در بسیاری از موارد مثل آموزش، اعطای تسهیلات مساوی با توانمندی و اشتغال بوده اما در بسیج سازندگی عنوان ما کمک اشتغال است، درواقع بخش عمده کار بسیج سازندگی توانمندسازی مردم است.

خبر جدید  محموله کمک‌های سپاه استان مرکزی به ‌گلستان و مازندران ارسال شد

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور خاطرنشان کرد: بخش اعظم خدمات و اقدامات ایجادشده در بسیج سازندگی بدون دادن تسهیلات است، مردم میتوانند کارهای کوچک را انجام دهند که سبب ایجاد یک جریان میشود.

زهرائی ادامه داد: بسیج سازندگی در هر مأموریت یک اولویت دارد، گروههای جهادی جغرافیامحور، تخصصی و ایجاد توسعه بین آحاد مردم و در اقتصاد مقاومتی توانمندی مردم یعنی کار آموزش بهعلاوه زنجیره ارزش و در محرومیتزدایی آب و اشتغال از اولویتهای بسیج سازندگی است.

وی تصریح کرد: در ۱۳ بهمن با حضور فرماندهی کل سپاه، مسئولان و یکهزار نفر از افراد جهادی در مرکز جلساتی را برگزار شد، شروع عملیات ۴۰ هزار که نماد و سنبلی از تعامل بوده، اتفاق افتاده و نزدیک به ۱۰ درصد از این پروژهها شکل اجرایی خود را پیدا کرده است.

خبر جدید  ۱۲ زورخانه استان مرکزی به ثبت فدراسیون ورزش پهلوانی و زورخانه‌ای رسید

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور بیان کرد: برنامه این است که در هفته بسیج سال آینده پروژهها را بهصورت همزمان افتتاح کنیم، یکی از ویژگیهای پروژه شفافیتسازی است در این راستا کتابچهای تهیه شده تا عنوان، مکان، مبلغ کمکی خیران و مردم و سایر موارد در آن ذکر شده باشد تا روند امور برای مردم شفاف باشد، این موضوع را بهعنوان یک فرهنگ در خود الزام کردیم.

انتهای پیام/ش*


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد