12:58:10 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای قانون درمان تکمیلی ایثارگران با جدیت دنبال می شود
اراک – ایرنا – استاندار مرکزی گفت: اجرای قانون تامین و پرداخت هزینه کمک درمان تکمیلی ایثارگران این استان با جدیت پیگیری می شود.
اجرای قانون درمان تکمیلی ایثارگران با جدیت دنبال می شود

به گزارش ایرنا، سید «علی آقازاده» روز دوشنبه در نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در محل استانداری افزود: تامین و پرداخت هزینه درمان تکمیلی ایثارگران و افراد تحت تکفل از سرجمع اعتبارات مصوب دستگاه‌ها مصوبه هیات وزیران است و به زودی در این استان نیز اجرایی می شود.
وی ادامه داد: قرارداد تامین و پرداخت هزینه درمان تکمیلی ایثارگران وزارت آموزش‌ و پرورش نیز با بیمه دی منعقد شده که به زودی به استان ها نیز ابلاغ و مشکل بیمه تکمیلی این قشر از جامعه حل می شود.
استاندار مرکزی بیان کرد: وقفه تامین هزینه بیمه تکمیلی ایثارگران نتیجه ناهماهنگی های دستگاه ها است که این مهم تا پایان سال بر طرف می شود.
آقازاده اظهار داشت: سازمان بازنشستگی کشور نیز با جدیت تامین هزینه بیمه تکمیلی ایثارگران بازنشسته را دنبال می کند.
وی اضافه کرد: قوانین و مصوبات اجرایی نشده در حوزه جامعه ایثارگری این استان با جدیت در دستور کار است و دستگاه های اجرایی نیز باید تمام تلاش خود را در حل مشکلات به کار گیرند.
استاندار مرکزی گفت: حل مشکلات جامعه ایثاگری از برنامه های اصلی نظام اسلامی و دولت تدبیر و امید است که در سال های گذشته به میزان مقدورات اعتباری گام های مهمی انجام شده است.
آقازاده افزود: تجلیل از مقام شامخ شهدا و خانواده های شهدا تجلیل از ارزش هاست چرا که شهادت طلبی یکی از آرمان های نظام اسلامی است.
تشکیل پنج کمیته رسانه با مسئولیت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمع آوری آثار با مسئولیت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، پژوهشی و تحقیق با مسئولیت دانشگاه پیام نور، تبلیغات با مسئولیت اداره کل تبلیغات اسلامی و کمیته پشتیبانی با مسئولیت سازمان برنامه و بودجه در شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان مرکزی از مهمترین مصوبات این نشست بود.
نامگذاری پل روگذر جاده اراک – فراهان به نام شهید جهادگر «اسدالله هاشمی» و برگزاری فصلی شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان مرکزی از دیگر مصوبات این نشست بود.
استان مرکزی ۶ هزار و ۳۰۰ شهید و بیش از ۱۲ هزار جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
۳۰۱۷/۳۰۷۵

خبر جدید  خیر نیک اندیش حمایت از240 کودک نیازمند استان مرکزی را پذیرفت


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد