8:26:21 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اجرای طرح «بیان» در حوزه علمیه استان مرکزی
گروه معارف: دبیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی، گفت: طرح «بیان» ویژه حوزه‌های علمیه خواهران با هدف تربیت کارشناسان نماز برای حضور در نشست‌های خانواده، دانش آموزی و جشن تکلیف برگزار شد. حجت‌الاسلام علی رودبارانی، دبیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، گفت: پیرو عقد تفاهم نامه […]
اجرای طرح «بیان» در حوزه علمیه استان مرکزی

گروه معارف: دبیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی، گفت: طرح «بیان» ویژه حوزه‌های علمیه خواهران با هدف تربیت کارشناسان نماز برای حضور در نشست‌های خانواده، دانش آموزی و جشن تکلیف برگزار شد.

حجت‌الاسلام علی رودبارانی، دبیر ستاد اقامه نماز استان مرکزی، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، گفت: پیرو عقد تفاهم نامه بین ستاد اقامه نماز کشور با حوزه علمیه خواهران طرح «بیان» در حوزه‌های علمیه خواهران کشور در حال برگزاری است.
وی اظهار کرد: این طرح در قالب۱۰۰ ساعت آموزش؛۳۴ساعت مقدماتی، ۳۴ساعت تکمیلی و ۳۶ساعت غیرحضوری با ارائه منابع اجرا می‌شود، ستاد اقامه کشور با توجه به اهمیت تربیت در خانواده و مدارس به حوزه علمیه خواهران پیشنهاد اجرای طرح بیان را داد.
حجت‌الاسلام رودبارانی ادامه داد: این طرح در حوزه علمیه خواهران استان مرکزی نیز با حضور ۵۰ نفر از طلاب سطح ۲حوزه آغاز شد و امروز، ۱۷ بهمن ماه به پایان می‌رسد. تمام اساتید حاضر در این طرح از مرکز تخصصی نماز قم دعوت شده‌اند در طول ۴ روز برگزاری طرح، سرفصل‌های مختلفی ارائه شد.

خبر جدید  ۱۸میلیارددلار درآمد صادرات غیرنفتی ایران در دست کشورهای واردکننده

وی افزود: اهمیت نماز، پرسمان نماز، آثار و اسرار نماز، شیوه‌های دعوت به نماز و روش‌های جذاب سازی کلاس از جمله محورهای اجرای طرح بیان است، این طرح با هدف تربیت کارشناسان نماز برای حضور در نشست‌های خانواده، دانش آموزی و جشن تکلیف، پرورش مربیان و کارشناسان بومی، آشنایی مبلغان و کارشناسان با معروف و شیوه‌های دعوت به نماز، توجه دادن مبلغان به مباحث زیرساختی، پاسخ به پرسش‌های والدین و نوجوانان از جمله اهداف اجرای این طرح است.
وی عنوان کرد: داوطلبان، در پایان دوره در آزمون شرکت می‌کنند. دوره تکمیلی نیز اردیبهشت سال آینده برگزار خواهد شد. برای هر دوره مقدماتی، تکمیلی و غیرحضوری آزمون‌های جداگانه برگزار می‌شود.

خبر جدید  بررسی مناسب سازی مکان‌های عمومی زرندیه برای معلولان

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد