19:49:48 - پنج‌شنبه 7 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ابلاغ دستورالعمل صدور مجوز آبزی پروری روستایی و عشایری
نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی : ایران به لحاظ تولید محصولات اساسی کشاورزی در جهان رتبه دهم را داراست.
ابلاغ دستورالعمل صدور مجوز آبزی پروری روستایی و عشایری

ابلاغ دستورالعمل صدور مجوز آبزی پروری روستایی عشایری و غیر صنعتی

به گزارشخبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ در راستای ساماندهی واحدهای کوچک آبزی پروری،دستورالعمل اجرایی صدور مجوز آبزی پروری روستایی، عشایری و غیرصنعتی در قالب تبصره ۴ ماده ۵ آیین نامه اجرایی قانون نظام جامع دامپروری توسط وزیر جهاد کشاورزی ابلاغ شد. ابلاغ شد.

مدیر شیلات و آبزیان سازمان جهادکشاورزی استان مرکزی در توضیح این خبر گفت: با این دستورالعمل که از فروردین سال ۹۸ اجرایی خواهد شد، مشکل صدور مجوز واحدهای آبزی پروری زیر ۱۰ تن و همچنین واحدهای تکثیر و پرورش ماهیان زینتی تا ۵۰ هزار قطعه تولید در سال در حریم روستا و خارج از حریم روستا مرتفع خواهد شد.

خبر جدید  تئاتر دینی ابزاری برای صیانت از ارزش های اسلامی

اکبری با اشاره به اینکه با اجرایی شدن این دستورالعمل رشد چشمگیری در توسعه آبزی پروری استان بویژه در مناطق روستایی بوجود خواهد آمد افزود: متقاضیان برای ثبت درخواست و دریافت اینگونه مجوزها می توانند به دفاتر تابعه سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در شهرستانها مراجعه و با ارائه درخواست و پیگیری مراحل اداری نسبت به دریافت این مجوز که کارت شناسایی خواهد بود اقدام کنند.


منبع :: http://markazi.iribnews.ir

خبر جدید  9 دی روز بصیرت ملت ایران مقابل توطئه دشمنان
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد