16:38:05 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی: کشور به ۵ هزار مدیر جهادی و انقلابی متعهد نیاز دارد
نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: در حال حاضر کشور به پنج هزار مدیر جهادی و انقلابی متعهد نیاز دارد، که اگر این مورد محقق شود بسیاری از مشکلات کشور برطرف می‌شود.
آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی: کشور به ۵ هزار مدیر جهادی و انقلابی متعهد نیاز دارد

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، آیتالله قربانعلی دری نجف آبادی ظهر امروز در جمع هادیان عقیدتی سیاسی سپاه روحالله استان مرکزی با اشاره به تاسیس عقیدتی سیاسی در سپاه اظهار داشت: تاسیس عقیدتی_سیاسی پشتوانه محکمی برای سپاه پاسداران بوده که نبود آن سبب ایجاد خلل در این نهاد مقدس میشود.

وی افزود: نیروهای مسلح از بعد انقلاب ریشههای عقیدتی قوی پیدا کرده که این خود به دلیل ارتباط بسیار ظریف و محکم انقلاب با ارزشهای الهی است.

نماینده ولیفقیه در استان مرکزیتصریح کرد: امسال دشمنان نظام اسلامی با تمام توان خود برای ضربه زدن به نظام اسلامی وارد میدان شده در این راستا برای دفع نقشههای خصمانه دشمنان باید با برنامهریزی قبلی و مجاهدت در مقابل آنها ظاهر شویم.

دری نجفآبادی عنوان کرد: با راهکارهای هوشمندانه و مدیریت انقلابی به راحتی میتوان از مشکلات اقتصادی کشور رد شده و آنها را به یک راه برای پیشرفت تبدیل کرد بنا بر این باید از مدیران جهادی و انقلابی بهره برد.

خبر جدید  طرح مطالعاتی روستای گردشگری نظم‌آباد اراک تدوین می‌شود

وی بیان کرد: وظیفه هادیان عقیدتی سیاسی در سپاه اشاعه آرمانهای انقلاب اسلامی، بیانات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در یگانهای خود بوده است.

دری نجفآبادی اضافه کرد: انقلاب اسلامی با همکاری و مجاهدتهای علمای زیادی شکل گرفت در این راستا وظیفه همه ما ادامه راه آنان همراه با حفظ روحیه انقلابی بوده است.

خبر جدید  بررسی تحقیق و تفحص از واگذاری سهام ایرالکو توسط خصوصی‌سازی در کمیسیون اقتصادی مجلس+فیلم

وابستگی کارخانهها به دلار و نفت عامل ضرر و زیان به کشور است

وی خاطرنشان کرد: وابستگی کارخانهها به دلار و نفت عامل ضرر و زیان به کشور است، تلاش درصدد آبادانی کشور باید جزء اولیتها باشد در این راستا مردم باید آستانه مقاومت خودشان را بالا ببرند.

سامانبخشی به وضعیت کشور با جذب مدیران جهادی ممکن میشود

امامجمعه اراک افزود: زمان جنگ با دست خالی اما با وجود مدیران جهادی به پیروزی رسیدیم بنابراین در انتخابات پیش رو نیز باید مدیران جهادی و انقلابی روی کار بیایند زیرا همانند زمان جنگ عامل پیروزی و به سامانی وضعیت کشور نیز همین مدیران جهادی هستند.

خبر جدید  طرح توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد استان مرکزی اجرا می‌شود

کشور به ۵ هزار مدیر جهادی و انقلابی متعهد نیاز دارد

وی گفت: در حال حاضر کشور به پنج هزار مدیر جهادی و انقلابی متعهد نیاز دارد، که اگر این مورد محقق شود بسیاری از مشکلات کشور حل میشود، داشتن انگیزه، مدیریت جهادی و هزینهکرد کمتر کلید برطرف شدن مشکلات است.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد