11:14:45 - جمعه 1 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی: پاکستان ‌اجازه سوءاستفاده از مرز مشترک را به تروریست‌ها‌ ندهد‌+فیلم
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: پاکستان ‌اجازه سوءاستفاده از مرز مشترک را به تروریست‌ها‌ ندهد‌.
آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی: پاکستان ‌اجازه سوءاستفاده از مرز مشترک را به تروریست‌ها‌ ندهد‌+فیلم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، اواخر بهمنماه امسالیک دستگاه اتوبوس حامل رزمندگان غیور اسلام که پس از اتمام ماموریت مرزبانی از منطقه عازم موطن خود بودند، در جاده خاش- زاهدان توسط خودروی انتحاری تروریستهای تکفیری هدف حمله قرار گرفت که در جریان این جنایت تروریستی۲۷ نفر از رزمندگان غیور اسلام شهید و ۱۳ نفر مجروح شدند.

هرچنداین اقدامات ددمنشانه که با حمایت و پشتیبانی سرویس های اطلاعاتی نظام سلطه و صهیونیسم صورت می پذیرد، نه تنها خللی در اراده پولادین حافظان و مدافعان مرزهای میهن ایجاد نمیکند، بلکه عزم آنان را در صیانت از امنیت مرزهای ایران اسلامی و آرامش و آسایش مردم، راسخ و استوار تر میکند.

خبرنگاران خبرگزاری تسنیم استان مرکزی در مصاحبهای تفصیلی با «آیتالله قربانعلی دری نجفآبادی»نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، عضو مجلس خبرگان رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام که سوابق بسیاری در طول انقلاب تاکنون داشته که یکی از این سوابق فعالیت در سمت وزارت اطلاعات کشور بوده است موضوعات مختلف در ابعاد گوناگون امنیتی کشور به ویژه اقدامات کور و کثیف تروریستی معاندان را به بحث و گفتوگو گذاشتهاند که در زیر میآید:

دولتهای اسلامی و همسایه در برخورد با جریان استکباری تروریستی وحدت داشته باشند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در پاسخ به سئوالی درباره عوامل حادثه دلخراش جاده خاش ـ زاهدان اظهار داشت: دولت پاکستان، SIS و دستگاههای امنیتی پاکستان باید پاسخگوی این حادثه دلخراش که سبب شهادت برخی پاسداران لشکر ۱۴ امام حسین کشور و تاثر ملت ایران شد و دیگر حوادث مثل دزدیدهشدن جوانان این کشور، یا حمله در چابهار و غیر چابهار باشند، زیرا این موارد در آن طرف مرز ریشه داشته و قطعا دولت، ارتش و دستگاههای امنیتی و اطلاعاتی پاکستان از ریشه این جریانات آگاه بوده و باید خود را به عنوان همسایه خوب برای ایران معرفی کنند.

خبر جدید  دادستان اراک: کیفرخواست متخلفان شهرداری به زودی صادر و به دادگاه ارسال می‌شود

دری نجفآبادی افزود: همانگونه که ایران برای پاکستان همسایه خوبی بوده و موارد را رعایت میکنیم آنها هم باید به تعهدات خود بیشتر وفادار باشند و تحت تاثیر جریانهاقرار نگیرند و اجازه ندهند که جنایتکاران از خاک آنها علیه جمهوری اسلامی ایران سوءاستفاده کنند، زیرا این موارد در روابط همسایگی تاثیر منفی میگذارد.

وی اضافه کرد: انتظار از دولتهای اسلامی و همسایه همکاری صمیمانه در تمامی امور به ویژه در مقابله با جنایتکاران، تروریستها و موضوعات امنیتی فیمابین است که مفهوم بلند انما المومنون اخوه تحقق یابد تا با تلاش کشورهایمنطقه پایگاهی برای بیگانگان و اهداف صهیونیستی و استکباری و نفوذ ایادی آنها ایجاد نشود.

خبر جدید  داروخانه‌های شبانه‌روزی استان مرکزی در ایام نوروز فعال هستند

ضرورت پاسخ قاطعنیروهای مسلح و دستگاههای امنیتی به تروریستها

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سوالی درباره ضرورت پیگیری انتقام از این جنایتکاران اظهار داشت: نیروهای مسلح و دستگاههای امنیتی باید با قاطعیت، موضوع را چه در مراجع قضایی و حقوقی بینالمللی و چه در صحنه اقدام و عمل پیگیری کنند و با پیشگیری اجازه ندهند که جنایتکاران با جنایت خود خانوادههای ملت بزرگ ما را داغدار کنند.

دشمن هرروز برطبل رسوایی خود بیش از گذشته میکوبد

دری نجفآبادی درباره پرسشی درباره اینکه تحلیلتان از همزمانی نشست ورشو با این حادثه تروریستی اظهار داشت: این موضوع یک جریان بسیار ورشکستهای بود که آمریکا، آلسعود با همکاری رژیم صهیونیستی راه انداختند، از همان ابتدا ورشکسته بودن آن مشخص بود اما آنها بر طبل رسوایی خود کوبیدند و نشان دادند نمیشد مانوری پوچتر، هیچتر و بیمحتواتر علیه جمهوری اسلامی ایران راه انداخت.

خبر جدید  خسارت ۵۵ میلیارد تومانی بارش‌های اخیر به جاده‌های استان مرکزی

وی ادامه داد: امثال ترامپ بسیار تلاش کرد اما نتوانستند کاری انجام دهند، آنها جنایتکاران را دور هم جمع کردند و بسیار عجیب است که جاوید شاهمیگفتند، و ابعاد دموکراسی غربی نیز چهره زشت خود را بهتر نشان داد، یعنی اینقدر آنها احمق هستند! وای به حال بشریت که اگر آنها بخواهند برای سرنوشت بشریت تصمیم بگیرند.

آمریکا به دنبال ایجاد پایگاه در کشورهای منطقه است

عضو مجلس خبرگان رهبری درپاسخ به این سئوال که تحلیل شما از رفتار آمریکاییها چیست بیان کرد: واقعیتاین است که سردرمداران، حزب حاکمه و جمهوریخواهان کنونی آمریکا از این افراد جنایتکار درراستای اهداف خود حمایت میکنند.

دری نجفآبادی عنوان کرد: آنها در کشور ما هیچ پایگاهی ندارند، ملت ما سوابق این جنایتکاران و دودمان کثیف پهلوی و منافقان جنایتکار را فراموش نمیکنند تا دوباره زیر چتر آنها بیایند و جاوید شاه را زنده کنند، این هم ننگی است که در دامان آمریکا، رژیم صهیونیستی، آلسعود و کسانی که پول دادند و حمایت کردند خواهد ماند.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد