۲:۵۸:۲۵ - جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آماده باش برای مقابله با حوادث احتمالی بارش ها ضروری است
اراک – ایرنا – مدیریت بحران استان مرکزی عصر پنجشنبه با صدور اخطاریه ای خواستار آماده باش همه جانبه، اقدامات ایمنی و پیشگیرانه تمامی بخش های دولتی و خصوصب برای مقابله با حوادث احتمالی بارش های روزهای آتی شد.
آماده باش برای مقابله با حوادث احتمالی بارش ها ضروری است

در این اخطاریه که نسخه ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: بر اساس الگوی پیش بینی از عصر جمعه تا دوشنبه هفته آتی امواج ناپایدار لایه های میانی جو از استان مرکزی عبور می کندکه موجب رگبار، رعد و برق و وزش باد در برخی از ساعات در استان می شود.
اخطاریه می افزاید: با توجه به ویژگی بارش های فصل بهار، پراکندگی مکانی زیاد و رگباری بودن بارش ها امکان شدت گرفتن نقطه ای بارش ، به صورت باران و تگرگ در برخی از نقاط استان دور از انتظار نیست.
مدیریت بحران استان مرکزی اظهار کرده است: اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران استان، فرمانداران، شهرداران، بخشداران و دستگاه های اجرایی باید اقدامات ایمنی و پیشگیرانه را به صورت کارشناسی تدارک ببینند.
بر اثر بارش های سیل آسا یکشنبه و دوشنبه هفته جاری در تمامی نقاط استان مرکزی مشکلات جاری شدن سیلاب و آبگرفتگی معابر، رانش زمین و خسارت به شماری از تاسیسات زیرساختی برخی از شهرستان ها رخ داد.
برآورد اولیه این خسارت ها ۱۱ هزار میلیارد ریال اعلام شده است.
۱۹۵۵/۶۰۱۳/


منبع :: http://www.irna.ir

تبليغات
بانک پاسارگاد