19:25:05 - دوشنبه 18 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آماده‌سازی ۷۰ مدرسه برای اسکان فرهنگیان در استان مرکزی
مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: اسکان ارزان قیمت در آموزش و پرورش ساماندهی می‌شود، بخش عمده‌ای از اسکان‌های استان در ۷۰ مدرسه و بیش از ۶۰۰ کلاس درس  درسه سطح تجهیز و آماده شده، ۲۹۰ نفر از فرهنگیان نیز آماده خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی هستند.
آماده‌سازی ۷۰ مدرسه برای اسکان فرهنگیان در استان مرکزی

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، شهریار فولادوند ظهر امروز در کارگروه ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی در سالن جلسات استانداری با اشاره به اسکان موقت مسافران نوروزی اظهار داشت: حجم بالایی از اسکان ارزان قیمت در آموزش و پرورش ساماندهی میشود، بخش عمدهای از اسکانهای استان مرکزی در ۷۰ مدرسه انجام میشود، بیش از ۶۰۰ کلاس درس در سه سطح تجهیز و آماده شده، ۲۹۰ نفر از فرهنگیان نیز آماده خدماترسانی به مسافران نوروزی هستند.

وی افزود: سال گذشته مردم از خدماترسانی راضی بودند در این راستا امسال نیز تلاش شده تا همان خدمات را با افزایش کیفیت ارائه دهیم همچنین در پذیرشها اولویت با فرهنگیان است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی تصریح کرد: ظرفیتهای آزاد برای اسکان موقت در نوروز به همه اقشار اختصاص داده میشود، قیمتهای اسکان نیز قیمتهای مصوب کشوری است، در این راستاآمادگی کامل برای میزبانی از مسافران را داریم.

آمادگی شهر اراک برای میزبانی از مسافران نوروزی

فرماندار اراک نیز در این جلسه با اشاره به گفت: تلاش همه فرمانداران بر این است که با توجه بهبحثی که از سه سال قبل شروع شده استان مرکزی از یک استان گذری به یک استان هدف تبدیل شود، سال گذشته جمعیت خوبی در استان مرکزی اطراق داشتند،امسال نیز همین روند را طی کرده تاافراد بیشتریاطراق و هم امکان اسکان را داشته باشند.

خبر جدید  اراک| جهاد کشاورزی بعد از وزارت علوم علمی‌ترین وزارتخانه کشور است

حسین بختیاری افزود: ممکن است از چهارم فروردین مشکلات جوی داشته باشیم، همچنین پیشبینی میشود از فضای سربسته نمایشگاههای بینالمللی که در ورودی شهر اراک در میدان حضرت امام(ره) بوده بتوانیم برایاستقبال استفاده کنیم.

وی تصریح کرد:هماهنگ شده در تمام مساجد بین راهی و امامزادهها در صورت بروز مشکل از نظر جوی افراد بتوانند در آنجا اسکان پیدا کنند لازم به ذکر بوده که تمام پارکها نیز آماده اسکان مسافران هستند.

خبر جدید  خبر هشدار تخلیه منازل در نقاط مختلف اراک و روستاهای هم‌جوار تکذیب شد؛ مردم اخبار را از رسانه‌های رسمی دنبال کنند

فرماندار اراک بیان کرد: نوروزگاهها را در همه شهرستانها از جمله اراک استقرار داشته و آماده خدماترسانی به مردم هستند،با توجه به اهمیت بحث بهداشت، بحث سرکشی به رستورانها و سرویسهای بهداشتیتاکید و به صورت اکیپی در آن مکانها حضور پیدا کرده و سرکشی را انجام میدهیم.

بختیاری عنوان کرد: به موزهها و مکانهای تاریخی شهر اراک نیز توجه بسیار داشته و با توجه به توضیحات داده شده آمادگی کامل برای خدمترسانی به مهمانان را داریم .

انجام ۷۰ درصد از پروژه دوربرگردان غارنخجیر

مدیر کل راه و شهرسازی استان مرکزی در این جلسه گفت: باتوجه به بارش سنگین عملیات دور برگردان غار نخجیر با کندی پیش رفت، اما تا به امروز ۷۰ درصد آن انجام شده و امیدواریم تا دو روز آینده عملیات دور برگردان انجام شود.

خبر جدید  مشکلات کارگری استان مرکزی برطرف می‌شود

احمد مرزبان افزود: بحث نصبتابلوها و سایر موارد دوربرگردان هنوز انجام نشده، که برای نصبآنها نیاز به همکاری مدیر کل راهداری و حمل و نقل جادهای استان مرکزی داریم.

راهاندازی اپلیکیشن گردشگری در اراک

مسعود شهرجردی رئیس جهاد دانشگاهی استان مرکزی نیز در این جلسه با اشاره به اپلیکیشن گردشگری مسافران نوروزی سال ۹۸ گفت: اپیکیشنی طراحی شده که در آن وضعیت جوی هوا، اماکن زیارتی ، سیاحتی، گردشگری و سایر موارد را به مسافران نوروزی ارائه می دهد.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد