3:11:58 - چهارشنبه 24 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آزمایشگاه پژوهشی برق فشار قوی در دانشگاه تفرش راه اندازی شد
اراک- رئیس آزمایشگاه مرکزی دانشگاه تفرش از افتتاح آزمایشگاه پژوهشی و آموزشی برق فشار قوی و عایق ها در این مرکز، در راستای توسعه تعامل صنعت و دانشگاه خبر داد.
آزمایشگاه پژوهشی برق فشار قوی در دانشگاه تفرش راه اندازی شد

به گزارش خبرگزاری مهر، نفیسه آقابابایی اظهار داشت: آزمایشگاه برق فشارقوی و عایق‌ها باهدف توسعه ارتباط صنعت و دانشگاه تفرش، در محل دانشکده فنی و مهندسی نصب و راه‌اندازی و به مجموعه آزمایشگاه‌های مرکزی این دانشگاه اضافه شد.

وی ضمن بیان پتانسیل بالای دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه تفرش برای رسیدن به خودکفایی علمی اظهار داشت: راه‌اندازی آزمایشگاه فشار قوی به دلیل ارتباط مؤثر دانشکده مهندسی برق با صنعت در اولویت کار قرار گرفت و اکنون شاهد یک آزمایشگاه قابل‌قبول هستیم.

خبر جدید  ۳۰۰هزار دانشجو در مراکز علمی کاربردی کشور مشغول به تحصیل هستند

سجاد صدر، عضو هیأت علمی دانشگاه تفرش نیز گفت: این آزمایشگاه با دستگاه‌هایی نظیر دستگاه مولد ولتاژ ضربه، دستگاه تست روغن، دستگاه تست کابل‌های فشار قوی و ترانس فشار قوی متناوب، زمینه برای تحقیق در گرایش فشار قوی در مقطع کارشناسی ارشد را به طور کامل فراهم آورده است.

وی افزود: درصدد هستیم فعالیت‌های پژوهشی و مشاوره‌ای دیگری از قبیل ساخت تجهیزات فشارقوی انتقال و توزیع برق، انجام آزمون‌های کنترل کیفی تجهیزات و ارائه خدمات فنی و تخصصی را در دستور کار این آزمایشگاه در طرح گسترش آن قرار دهیم.

کد خبر ۴۵۹۸۷۲۰


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  ۱۷۰۰۰ کیلومتر از محورهای مرکزی برفروبی شد/ بکارگیری ۳۰۰نیروی عملیاتی
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد