۱۹:۴۲:۰۱ - شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آخرین جزئیات تغییر در هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداری‌های استان مرکزی
معاون عمرانی استاندار مرکزی آخرین جزئیات تغییر در هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداری‌های استان مرکزی را تشریح و اسامی این تغییرات را اعلام کرد.
آخرین جزئیات تغییر در هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداری‌های استان مرکزی

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، مهدی زندیهوکیلی ظهر امروز در همایش شهرداران استان مرکزی به با اشاره به رکود حاکم بر فضای ساخت و ساز و کاهش درآمد شهرداریها اظهار داشت: در شرایط کنونی شهرداریها کار سختی دارند، اما بهرغم تمام مشکلات و مسائل آنها خدمات قابل قبولی را ارائه میدهند، با همه محدودیتها کارهاب عمرانی اجرایی میشوند به طوری که در دهه فجر امسال تعداد زیادی از پروژههای افتتاح شده مربوط به پروژههای شهری و شهرداریها بوده است.

وی افزود: در این ایام چهار ساختمان فاخر مثل شهرداریهای کمیجان، شازند و خمین به بهرهبرداری رسید، پرداخت تسهیلات از سازمان همیاریها به شهرداریها کار جدید و خوبی است، در سال ۹۷ بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان از تسهیلات قرضالحسنه به تعدادی از شهرداری های استان مرکزی پرداخت شده است.

معاون عمرانی استاندار مرکزی تصریح کرد: نه تنها رکود بر روی چرخه توسعه و آبادانی استان اثر نداشته بلکه با سرعت بیشتر در حال حرکت است.

زندیهوکیلی اضافه کرد: سیدمهدی حسینی عضو علیالبدل هیئت مدیره سازمان همیاری به عنوان عضو اصلی و جایگزین داوود تاجران شهردار سابق اراک انتخاب و ابولفضل شالیبیگ به عنوان نماینده شهرداری اراک عضو علیالبدل این هیئت مدیره انتخاب شد.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد