13:27:27 - دوشنبه 4 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آخرین جزئیات از خروج قطار مسافری اهواز – تهران از ریل در حوالی شازند؛ سانحه هیچ مصدوم یا کشته نداشته است
قطار مسافری تهران- اهواز از ریل در حوالی شازند خارج شد که خوشبختانه سانحه هیچ مصدوم یا کشته نداشته است.
آخرین جزئیات از خروج قطار مسافری اهواز – تهران از ریل در حوالی شازند؛ سانحه هیچ مصدوم یا کشته نداشته است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، صبح امروز قطار مسافربری – باری از مبدا اهواز به تهران در حوالی شهرستان شازند به سبب بروز یک حادثه از ریل خارج شد که البته خوشبختانه هیچ خسارت جانی و مالی به دنبال نداشته است.

براساس گزارش میدانی خبرنگار تسنیم، این یک قطار مسافربری بوده که در مسیر نورآباد به شازند از خط خارج شده و درواقع موضوع خروج دیزل قطار بوده که بلافاصله به خط برگشته و به سیر خود ادامه داده است، علت خروج از سوی متخصصان بخش فنی راه آهن اراک درحال پیگیری است بنابرایننمیتوان فعلا به قطعیت دراین باره اظهار نظر کردو بخش فنی هم هنوز اطلاعاتیارائه نکرده است.

خبر جدید  معاون وزیر صنعت در اراک: برنامه‌های رونق تولید و توسعه‌ملی وزارت صنعت در ۷ محور تدوین شد

خوشبختانه این حادثه، مصدومی نداشته و هیچ مشکلی در خط به وجود نیامده و مسدود نشده و این قطار بلافاصله سیر خود را ادامه داده است.

این درحالی است که مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی هم در گفتوگو با خبرنگار تسنیم با تایید این خبر گفت: امروز حدود ساعت ۴ صبح یک دستگاه دیزل و یک واگن مسافربری که همراه آن بوده در ایستگاه نورآباد هنگام جا به جایی سوزن از خط خارج میشود و حدود ساعت ۸ به خط برگشت داده میشود.

حمید غیاثی افزود: خوشبختانه هیچ واژگونی و خسارت مالی و جانی نداشته است، این قطار از مبدا اهواز به سمت تهران میرفته که ساعت ۸ صبح به سمت تهران حرکت کرده و هیچ مشکلی به وجود نیامده است

خبر جدید  اراک| بهترین جایزه کتاب‌هایی مانند سرباز کوچک امام(ره) لذتی است که خواننده از آن می‌برد

وی تصریح کرد: به ظاهر یک واگن مسافر داشته و فکر میکنم ترکیبی از مسافر و بار بوده که یک واگن مسافر بیشتر نداشته و تنها از خط خارج و دوباره به خط بازمیگردد و خوشبختانه هیچ خسارتی هم وارد نشده است.

به گزارش تسنیم، این دومین حادثه مهم ریلی قطار ظرف کمتر از شش ماه در این محور رخ داده به طوری که ۷ آبان ماه امسال نیزدر حادثه قطار در شازند چندین دستگاه خودروی شخصی پارک شده در حاشیه ریل راه آهن دچار خسارت جزئی و یک دستگاه کامیون تانکردار در مسیر ریل بر اثر برخورد قطار دچار خسارت شد.

خبر جدید  مشکلات کارگری استان مرکزی برطرف می‌شود

در حادثه هفتم آبان ماهقطار باری که از ایستگاه سمنگان اراک عازم شرکت پخش فرآورده های نفتی شازند بود به علت خالی کردن ترمز نتوانست در ایستگاه توقف کند.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد