18:27:56 - چهارشنبه 27 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آخرین آمار تلفات تصادفات جاده‌ای در نوروز ۹۸؛ ‌۱۳ نفر در ‌استان مرکزی جان باختند
رئیس پلیس راه استان مرکزی با تشریح آخرین آمار تلفات تصادفات جاده‌ای در استان مرکزی گفت: ۹ فقره تصادف با ۱۳ کشته در جاده‌های استان مرکزی اتفاق افتاد.
آخرین آمار تلفات تصادفات جاده‌ای در نوروز ۹۸؛ ‌۱۳ نفر در ‌استان مرکزی جان باختند

سرهنگ ایرج کهریزی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک،با اشاره به آخرین آمار تردد نوروزی در استان مرکزی اظهار داشت: از ابتدای طرح نوزی تا به امروز شاهد افزایش پانزده درصدی تردد در محورهای مواصلاتی و جادهجادهای استان مرکزی هستیم.

وی افزود: البته متاسفانه در این مدت شاهد بروزتعداد ۹ فقره تصادف فوتی بودیمکه در این تصادفات سیزده نفر از هموطنان و مسافران نوروزی در جادههای استان مرکزی فوت شده وجان خود را از دستدادند.

کهریزی بیان کرد: براساس آمار موجود از تصادفات در جادههای استان مرکزی، بیشترین تصادفات در محورهای مواصلاتی آزادراه ساوه-همدان، ساوه- تهران و محور اراک به خمین به وقوع پیوسته است.

خبر جدید  ۱۰ هزار نفر از کارگران استان مرکزی دارای حقوق معوق هستند

رئیس پلیسراه استان مرکزی با اشاره به تفکیک آماری تصادفات در این مدت گفت: همچنین مطابق آمار به دست آمده حدود پنجاه و پنج درصد تصادفات مربوط به سوانح به وقوع پیوسته برای خودروهای سواری بوده که بیشترین آمار با حدود ۳۴ درصد مربوط به خودروهای سواری وانت بوده است.

کهریزی عنوان کرد: برهمین اساس شاهد آمار ۶۷ درصدی تصادف خودرو با خودرو و۳۳ درصدی واژگونی اتومبیل بودهایم که البته عدم توجه به جلو با آمار ۶۷ درصدیبیشترین علت تصادفات بهشمار میرود.

وی اضافه کرد: علاوه بر عدم توجه به جلو که به سببخستگی و خوابآلودگی اتفاق افتاده، یازده درصد از آمار حوادث هم مربوط به انحراف به چپ و ۱۱ درصد مربوط به تخطی از سرعت مطمئنه بوده که علل و عوامل اصلی حوادث جادهای استان را تشکیل داده است.

خبر جدید  بدهی‌های بیمه سلامت استان مرکزی به دانشگاه‌های علوم پزشکی تا پایان آبان‌ماه ۹۷ تسویه شد

رئیس پلیسراه فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: ۹۲ درصد ازفوتیها در محل تصادف اتفاق افتاده و هشت درصد باقینیز در بیمارستان یا حین انتقال فوتشدهاند.

وی افزود: بالغ بر ۴۲ درصد فوتیها را بانوان و ۵۸ درصد را آقایان تشکیل دادهاند که از همین آمار ۳۳ درصد فوتیها رانندگان و ۶۷ درصد نیز سرنشینان بودهاند که در تصادفات متاسفانه جان خود را از دست دادهاند.

خبر جدید  اراک| رشته‌های جدید در سازمان فنی و حرفه‌ای متناسب با نیاز جامعه ایجاد شود

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد