19:58:54 - چهارشنبه 5 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آحاد جامعه بایستی در مسیر تحقق منشور گام دوم انقلاب حرکت کنند
اراک- استاندار مرکزی گفت: در راستای عمل به فرامین مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب، بایستی همت و تلاش مردم و مسئولین، سازندگی و رشد اقتصادی کشور باشد.
آحاد جامعه بایستی در مسیر تحقق منشور گام دوم انقلاب حرکت کنند

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی آقازاده شامگاه سه‌شنبه در مراسم عزاداری عمومی سالگرد عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) که در خمین برگزار شد، اظهار داشت: پس از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب و ۵۵ سال از قیام خونین ۱۵ خرداد امروز اسلام در ایران و کشورهای اسلامی به مراتب شکوفاتر شده است.

وی ادامه داد: قیام خونین ۱۵ خرداد، بغض ترکیده و فریاد امتی بود که در طول ۸۰ سال تحت ظلم و ستم سلطنت قاجار و پهلوی قرار گرفته بودند.

استاندار مرکزی بیان کرد: با توجه به اینکه این قیام در روزهای اول با شکست مواجه شد اما، افق دور و تأثیرات مثبت این قیام در ملت ایران تحولی ایجاد کرد و در کمتر از ۱۵ سال طلیعه نظام اسلامی که امام راحل در ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ فریاد زدند، به تحقق انجامید.

خبر جدید  کارنامه قابل قبول ایران در مبارزه با ترانزیت مواد مخدر

وی افزود: این قیام یک معجزه قرن و پدیده‌ای بزرگ بود. اثرات قیام خونین ۱۵ خرداد نشان دادن چهره منحوس آمریکا در طی آن سال‌ها، ورود تدریجی روحانیت در عرصه مبارزات سیاسی می‌باشد.

استاندار مرکزی اظهار کرد: قیام خونین ۱۵ خرداد تنها یک رخداد مذهبی و اسلامی نیست بلکه دربردارنده نکات سیاسی و اداره حکومت‌ها، روحانیت و نقش مردم است. اثرات مثبت قیام خونین ۱۵ خرداد به پیروزی انقلاب در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ منجر شد.

آقازاده افزود: در کشور ما اسلام در زنان، مردان، کودکان ریشه دار تر شده است و این مساله برای امت افتخاری است زیرا در دنیایی که سراسر ظلم، کفر است این مردم پس از گذشت چهل سال بهتر از گذشته در مسیر انقلاب اسلامی حرکت می‌کنند.

خبر جدید  ۵۳پروژه عمرانی و اقتصادی در تفرش افتتاح یا کلنگ زنی شد

آقازاده بیان کرد: راهپیمایی مردم در روز قدس امسال و ۲۲ بهمن سال گذشته پیام‌های بسیار عظیمی برای دشمنان ملت ایران به همراه دارد که دست از آزار مردم بردارند.

وی افزود: تحریم‌های ظالمانه تنها به ملت ایران فشار وارد می‌سازد و هدف آمریکا نیز جز این نیست و تمامی حرکات، اقدامات آن‌ها بر علیه مردم ایران است و مردم نیز از حقیقت این امر آگاه هستند. امروز انقلاب محکم‌تر و پایدار تر به راه خود ادامه می‌دهد و آمریکا نمی‌تواند کاری انجام دهد.

استاندار مرکزی گفت: در راستای عمل به فرامین ارزشمند مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب در تلاش هستیم در دهه پنجم انقلاب با همکاری مردم و مسئولین به سازندگی و رشد اقتصادی دست پیدا کنیم.

خبر جدید  تسریع در تکمیل موزه دفاع مقدس استان مرکزی مدنظر قرار گیرد

آقازاده با اشاره به نرخ بالای بیکاری شهرستان خمین گفت: در صدد هستیم با همکاری مسئولین استان و شهرستانی در این شهرستان ظرف مدت سه سال آینده سه هزار شغل ایجاد کنیم. یکی از کارخانجات بزرگ استان و کشور در دو سال آینده در شهرستان خمین راه اندازی می‌شود.

آقازاده گفت: با توجه به شرایط موجود در کشور وحدت و انسجام تمامی آحاد جامعه لازم است و باید اختلافات و دودستگی‌ها کنار گذاشته شود تا از این شرایط سخت عبور کنیم.

کد خبر ۴۶۳۳۵۶۵


منبع :: آحاد جامعه بایستی در مسیر تحقق منشور گام دوم انقلاب حرکت کنند

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد